Zdeněk Borůvka

Masáže - Vše je Láska

Jediný, kdo nás může skutečně uzdravit jsme MY SAMI.

Masáže jsou spojením deseti technik :-)

Kardiovaskulární Masáž je Základem, nebojte se, není se čeho bát.

Tedy zpět k masážím. Základem všech masáží jsou vonné oleje Young Living (Mladý Život). Oleje jsou terapeutické kvality, a tak přináší luxusní prožitek. Každá masáž zahrnuje nejen Vaši péči, ale také Vaši práci, to, co si dáváte, je dar, tak si ho važme.

Vše je láska. Ale co to je? To je masáž s deseti druhy prvků masáží. A ta je laděna dle každého jedince. Čínsky, Havajsky, Pasivně, Fyzioterapeuticky, Akupresurně, Tantricky, Eroticky, Něžně, Hloubkově, Dětsky, Povídavě, Esencemi provoněná, možno i Zdravotně naladěná, Tanečně pojatá, Smyslem doteku směřovaná.

A přitom to je jen Láska. A tak lze říci, že masáže Vše je Láska, mohu doporučit ke každému účelu: do kanceláře, bytu, na základně v Altánu (ul. Baranova 31, Praha, mezi Florou a hotelem Olšanka).

A tak je toto jedinečná práce. Pojďme se nechat hýčkat dotekem a pohlazením po naší mysli a těle. Každá naše strast je jen námi vytvořená, tak jí dovol, aby odešla. Není viny, hříchu ani bolesti. Je jen Láska.

Na každou masáž jsou náklady, začínají na Kč 650,-. Rozhodl jsem se, že se masážemi živím. A proto je cena Kč 2 400,- za 2 hodiny nebo Kč 1 800,- za 1,5 hodiny nebo Kč 1 500,- za 1 hodinu. Pokud se nyní nemůžete nechat hýčkat, ocením úhradu nezbytných nákladů a při pravidelných setkáních rozvrhneme cenu pro obě strany přijatelněji.

Doma je doma, jak pro mě, tak pro Vás. Vychutnejte si Váš domov se vším, co používáte k Vašemu pohodlí a já přinesu pouze lehátko a esence.

U Vás doma je má cena Kč 1 000,- za hodinu.

A kdybyste snad měli chuť si odpočinout při práci, není problém v klidu zůstat oblečený na židličce v kanceláři, popovídáme a vybereme spolu, na jakou část těla se zaměříme. Erotické prvky v kanceláři nejsou dostupné (bohužel).

Vysvětlivky: Eroticky neznamená se šťastným koncem či s ukájením klienta ani sprcha s klientem. Erotika je spojení s nahotou a přirozeností a kulturou volného těla. 

+420 775 264 613