VYKOUPENÍ

Esence REDEMPTION - Vykoupení

Je unikátní vibrační esence, která nás zbavuje hluboko zakořeněných vzorců a programů z podvědomí, které jsme získali během životní cesty a při všech okolnostech, kterým jsme se museli přizpůsobit. Esence významně podporuje čistou podstatu života, duchovní transformaci a zvýšení úrovně vědomí.

Základní složkou je strom Noya Rao. Je matkou všech rostlin, rostlinná inteligence, strom života. Roste v Peru a drží se ve veliké úctě. Jeho listy a kořeny v noci svítí modravě fialovou barvou. Jeho účinky jsou jedinečné, zaplavuje člověka světlem a dokáže vyprázdnit mnoho zabudovaných nefunkčních vzorců a programů z podvědomí, provádí mentální i emocionální detox.

Další ingredience proces podporují, zjemňují a pomáhají zabudovat do našeho psychického i fyzického systému.

Zlatá bhasma

Jednoatomové zlato 14x spáleno je součástí ayurvédské alchymistické tradice. Má posilující účinek, zvyšuje funkčnost esence a působí na pohodu člověka. Posiluje působení všech ostatních složek.

Shatavari

Bylina, zvaná Božský duch, používaná v čínské i ayurvédské medicíně k vyvážení životní síly, posílení plic a reprodukčních orgánů.

Včelí pyl

Je alchymicky potencován semenem z tisíců divokých květů. Včelí pyl představuje samotnou podstatu nového života, začínající na buněční úrovni.

Esence květu orchideje Disa

Spojuje ženský a mužský pól v nás, vytváří celistvost a pocit jednoty. Pomáhá k dosažení vnitřního míru a zároveň zlepší naše vztahy s okolím.

Cacao

Dodává měkkou a vyživující, mírně povzbudivou energii. Cítíme se silnější a vyživováni na další cestu životem.

Oheň

Je nejsilnější a nejrychlejší prostředek, spaluje hodně stará zranění a pomáhá odejít starým zatížením z těla.

Světlo

Čisté bílé světlo prochází přes hranol do vody a potom potencováním této vody je možné použít celé spektrum světla (barvy červené, oranžové, žluté, modré, indigo a fialové) k návratu starého vzorce do světla.

Esence využívá 3 aspekty mužské energie - zlato, oheň a pyl z divokých květů, a 3 aspekty posilující ženskou energii - Shatavari,orchidej Disa a Macao. A celé toto složení je zaplaveno světlem matkou všech rostlin, posvátným stromem Noya Rao.