voda a její aktivizace

Kromě samotné filtrace je další fáze ošetření vody její STRUKTURALIZACE. Známý japonský badatel Masaru Emoto měl veliké zkušenosti s měřením vody poté, co byla prozařována různými symboly, zvuky či slovy.

Voda je nejlepší infornační médium a velmi dobře se s ní pracuje. Má vlastní paměť a dokonce existují i technologie, které umí vypovědět, co všechno během svého života "zkoumaná voda - vzorek" zažila. Rozhodně se nedoporučuje vodu převařovat, protože se tím její paměť posiluje.

Rychlou strukturalizaci můžeš docílit rotací, např. lžičkou 2 minuty. Vcelku vysoká účinnost.

Dále vodu ve sklenici můžeš prozařovat zvukem (mantra ÓM MANI..., písní LÁSKO, BOŽE, LÁSKO, Smetanovou Vltavou, nejvyšší výsledek dle měření má prosycení Solffeggiho frekvencí 512 Hz).

Také lze karafu s vodou popsat slovy LÁSKA a DÍK.

Či použít hotovou sklenici, hrnek či karafu s těmito slovy či s květem života - merkabou, viz nabídka výše.

Návod na strukturovanou vodu:

- studenou vodu nalij z kohoutku do velké nádoby (skleněné, např. 5l) a nech odstát do druhého dne.

- ráno opatrně přelij cca 3,5 l do hrnce a zbytek vylij, protože jsou tam usazeniny, i když nejsou vidět.

- tyto 3,5 l vody v hrnci zahřej a jakmile se začnou na dně vytvářet maličké bublinky, vodu ihned co nejrychleji zchlaď. Stačí hrnec hrnci a funguje to dobře.

- následně vlij vodu do velkého skleněného rezervoáru s křišťály, křemeny, růženíny a dalšími kameny. Vodu nech odstát pro dokonalý efekt ještě 5 dnů. Po odebrání stačí postupně dolévat. Nová dolitá voda přijme kvalitu od té vody, která tam už byla.....

Takto upravená voda se vůbec nekazí, nezapáchá a má úplně jiné vlastnosti, než ta z kohoutku. Jako by se táhla, ale hlavně je to nejpřirozenější forma vody pro člověka. 

Strukturováním se docílí lepší prostupnosti našimi tkáněmi. Rozpadnou se tzv. clustery, neboli slepence, shluky, "cucky" vody a tím je voda dosažitelná pro mnoho tkání a buněk v těle, což u vody přímo z kohoutku či z PET láhve nepřipadá v úvahu.

Když si s sebou vodu někam bereš, vezmi si jí nejlépe v nerezové lahvi nebo alespoň plastové bez BPA.