RELAXAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ

Oblasti masáže: celé tělo. Kombinace technik klasické masáže švédské, Tuina masáží, reflexních technik a mých oblíbených prozkoušených kouzelných dotyků. Esenciální oleje extra třídy Young Living, které nesou pečeť terapeutické kvality. 

Odpočinek, uvolnění, odplavení, vnitřní očista, projasnění, navýšení energie, vitality a obranyschopnosti.

Počítej s délkou 70 minut.


Každá masáž, která se trefí účinkem, to jest, že je soulad mezi energiemi obou zúčastněných (nebo více) a taktéž je nějak metodicky podpořená nebo dobře intuitivně napojená, má vytvořit pocit BLA-ŽENOSTI. Mysl by užuž chtěla zase vstát a odejít, ale tělo je v lahodném opojení, všechna očekávání, povinnosti, emoční tlaky, či strachy, včetně fyzických bolestí jsou fuč, pryč, tradá...takhle nějak já cítím RELAXACI.

Moje relaxační masáž je jako všechny techniky, jichž užívám, postavená alespoň na minimálních základech tradičního pojetí čínské medicíny. Pohledem na přicházejícího, eventuelně vypláznutím jazyka a "poslechem" pulzu na zápěstí nalézám tu a tam nějakou nerovnováhu, která žádá o vyladění. Samozřejmě se něco vyptávám. Leckdy již přicházíš tak nabuzen, že již od dveří slyším proudy slov o tom, co, kde, kdy v těle se děje :-) To je milé...ale....hledám něco niternějšího, než běžné nářky - těch je plný internet, ordinace doktorů a poliklinik....hledám a nacházím. Sám či sama to na sebe prozradíš. Svou mluvou, svými pohyby, svým vzhledem, všemi způsoby chování :-) Tak a teď jsem prozradil, jak se prozrazuješ ty :-) Je to je o POZOROVÁNÍ, specifickém sběru dat. 

K tomu přichází rozličné vůně, které s sebou přinášíš. Málokdy je to tvá osobní voňavá vibrace, většinou však různé pokusy o zastírání sebe sama v domnění, že jde o vylepšení, a to za pomoci těch nejdražších "voňavek" z trhu. I přes ně se nakonec dostávám blíž k tobě, přestože působí jako bariéra tvojí přirozenosti. Zajmavé je, že nejen motýli a všechna zvířata používají feromony, éterické látky k tomu, aby poznali, zda je ten druhý (v rámci plození a udržení rodu), ten pravý....

Kdyby měli na sobě tu "hromadu" chemie, co máme my, tak by dávno zvířata, hmyz, zkrátka celá příroda vyhynula. To jen poznámka k tomu, abychom si drželi vlastní přirozenou vůni a tu vylepšovali. Třeba změnou výživy, změnou myšlenkových stereotypů, pohybových aktivit, odstranění návykových látek. Když jsem prostě kuřák, tak mi šanel nepomůže.

Během relaxační masáže projdu partie celého těla, vyjma intimních, to je zase jiná masáž. Věnuju se hojně také reflexním zónám, které nejsou jen na chodidlech. Dle tvé energetické rovnováhy některé energetické dráhy (meridiány) a s nimi spojené svalové průběhy ošetřuju ve směru nebo proti směru proudění energie - Qi. Vždy přijde na řadu i oblast hlavy a na konci ukotvení zpět na "spodním" konci těla, aby se znovu všechna těla (fyzické, energetické, mentální, emoční..) spojila a mohl/a jsi pomalinku přejít na druhé lehátko, kde ti zázračný přístroj BEMER vyladí, pročistí ty nejmenší cévky - kapiláry, vlásečnice a nastartuje bazální metabolismus, který je "zodpovědný" za úroveň naší buněčné výživy a tím také energie, imunity, výkony, emoční balance a mnoha dalších aspektů, kterými se vyjadřujeme. 


Co relaxační masáž umí?

To, co si sám/sama dovolíš, kam až se dokážeš uvolnit. Od odplavení emočních toxinů nedávných dnů, přes natlakovanou hlavu obsedantními myšlenkami, přes odvedení bolestí až po obnovení své vnitřní i vnější síly. 


Pro koho je masáž vhodná?

Pro kohokoli s přihlédnutím k jeho aktuálnímu stavu či procesu. U těhotných žen se některé partie vynechávají, mohou se ovlivnit přes reflexní plošky a ve vyšších trimestrech se může pracovat například na klekačce. 

Je vyloženě nevhodná pro lidičky z těžkými celoplošnými ekzémy, lupénkou apod., kde nabízím jako alternativu reflexní masáž nebo masáž Tuina přes látku. Vynechávají se oblasti po čerstvých operacích. Samozřejmě se žádná masáž nepoužívá po požití alkoholu či omamných látek.  

U této masáž používám kvalitní rostlinné nízko komedonní oleje. To jsou ty, které neucpávají kožní póry a jsou vhodné i při akné. Do nich přimíchávám dle dohody éterické oleje, které pomáhají vyladit "procesy", kterými procházíš. 

Zní to jako pohádka? Dobrá. Pokud máš rád/a pohádky, kousek níže je kouzelné tlačítko, které ti otevře dvéře..... Sezame....