top of page

relaxační olejová masáž

hýčkání prsty hudebníka...mňam

Oblasti masáže: celé tělo. Kombinace technik klasické masáže švédské, Tuina masáží, reflexních technik a mých oblíbených prozkoušených kouzelných dotyků.

Jako podporu vyladění užívám esenciální oleje extra třídy,

které vmíchávám do základního nosného oleje.

Odpočinek, uvolnění, odplavení, vnitřní očista, projasnění, navýšení energie, vitality a obranyschopnosti.

70 min

1200 Kč

něco více masáži

Každá masáž, která se trefí účinkem, to jest, že je soulad mezi energiemi obou zúčastněných (nebo více) a taktéž je nějak metodicky podpořená nebo dobře intuitivně napojená, má vytvořit pocit BLA-ŽENOSTI. Mysl by užuž chtěla zase vstát a odejít, ale tělo je v lahodném opojení, všechna očekávání, povinnosti, emoční tlaky, či strachy, včetně fyzických bolestí jsou fuč, pryč, tradá...takhle nějak já cítím RELAXACI.

Moje relaxační masáž je jako všechny techniky, jichž užívám, postavená alespoň trochu na základech tradičního pojetí čínské medicíny. Pohledem na přicházejícího, na jeho jazyk a "poslechem" pulzu na zápěstí nalézám tu a tam nějakou nerovnováhu, která žádá o vyladění. Mluva těla velmi dobře vyjadřuje, jak se tělo cítí, i kdybychom to maskovali sebevíc. Samozřejmě se i něco vyptávám.

A tu přichází také rozličné "vůně", kterými se maskujeme a které působí často jako bariéra v tvém biopoli, auře. Proto vždy připomínám, abyste přes návštěvou zanechali svou chemii doma. Nebude se přebíjet s přírodními oleji, lépe se vzájemně poznáme a masáž bude patřičným zážitkem.

A to přece chceme, že ano ?

Jak masáž probíhá ?

Je to celostní a celková masáž. Věnuju se celému tělu vyjma intimních či mimořádně citlivých míst.

Jaký má být výsledek masáže ?

Odpočaté tělo s uvolněnými svaly a šlachami. Psychika - myšlenky i emoce jsou odplaveny do dáli. Nastává koherence srdce a mozku. Nastává blaženost. Proto je vhodné si to hned nepokazit a obratem nastartovat telefon a vypálit za dalším byznysem. Vše je otevřené - každá buňka teď vnímá mnohonásobně víc všechny energie. Buďme proto mezi těmi vlídnými.

Pro koho je masáž vhodná?

Pro kohokoli s přihlédnutím k jeho aktuálnímu stavu či procesu. U těhotných žen se některé partie vynechávají, mohou se ovlivnit přes reflexní plošky a ve vyšších trimestrech se může pracovat například na klekačce. 

Je vyloženě nevhodná pro lidičky z těžkými celoplošnými ekzémy, lupénkou apod., kde nabízím jako alternativu reflexní masáž nebo masáž Tuina přes látku či ještě lépe nejprve bylinnou cestu a detoxikaci. Vynechávají se oblasti po čerstvých operacích. Samozřejmě se žádná masáž nepoužívá po požití alkoholu či omamných látek.  

U této masáže používám kvalitní rostlinné nízko komedonní oleje. To jsou ty, které neucpávají kožní póry a jsou vhodné i při akné. Do nich přimíchávám dle dohody éterické oleje, které pomáhají vyladit "procesy", kterými procházíš. 

Zní to jako pohádka? Dobrá. Pokud máš rád/a pohádky, kousek níže je kouzelné tlačítko, které ti otevře dvéře..... Sezame....

bottom of page