top of page

Quinton, mořská plazma úvod

Quinton, mořská plazma

Voda je zdroj života. Vytváří naše tělesné šťávy, a také obsahuje řadu minerálních látek. Jako tahle od badatele Dr. René Quintona. Ta je obsahuje všechny. Tak jako naše krev, buňky či jakákoli lidská tkáň.

Je to snad "nejužitečnější doplněk", který pro sebe a příchozí používám. a když je větší energetická nouze, tak tohle je přesně ono - 3-4 x denně a je po nouzi. S minerály se žije fajn, bez nich, nijak...

o mořské plazmě Quinton

Složení:

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.).

Vlastnosti:

 • Nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla.

 • Přispívá výrazně k obnově ion-katalických funkcí.

 • Zvyšuje výrazně imunitu lidského těla.

 • Aktivuje a reguluje správný metabolismus.

 

Cílem je remineralizace a revitalizace organismu. Quinton Hypertonic obsahuje pouze čistě přírodní a tělem využitelné minerály nezbytné pro vysoké výkony a správnou funkci celého těla.

Používejte k rychlému doplnění veškerých minerálů a k rychlému ústupu příznaků mnoha nemocí.


tento absolutní zdroj života můžeš objednat v obchůdku Centra AltánAktivní dávkování

 • 2 ampulky Quinton Hypertonic ráno na lačný žaludek.

 • 2 ampulky Quinton Hypertonic v poledne.

 

Udržovací dávkování:

 • 1 ampule Quinton Hypertonic ráno.

 • 1 ampule Quinton Hypertonic v poledne.

 

Výrazně pomáhá:

Tělesné a duševní vyčerpání, anorexie, únava, deprese, osteoporóza, ortostatická synkopa, hypotenze, intenzivní sportovního tréninky. VŠECHNY patologické dysfunkce související s iontovou nerovnováhu.

 

Výsledky:

​Očekávejte první výrazné výsledky nejdříve po třech týdnech pravidelného užívání.

 

Bezpečnostní opatření:

​Při dlouhodobém užívání jsou vhodné lékařské kontroly. I když nebyly zatím popsány ŽÁDNÉ nepříznivé účinky.

Kontraindikace: žádné

Nežádoucí reakce: žádné

QUINTON Hypertonic je PŘÍRODNÍ mořská voda z oceánu získávaná z oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Tento roztok obsahuje kompletní spektrum (TOTUM) mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě, které jsou výsledkem regulačního působení mořské "biocenózy". Jedná se o BIOLOGICKÝ (organický) produkt získaný prostřednictvím chladné mikrofiltrace.

 • Zdroj přirozeného přísunu minerálů prostřednictvím transmineralizace.

 • Doporučené pro osoby, které absolvují náročný fyzický trénink a všechny druhy námahy.

 • Za optimální dávku je považován objem přípravku v rozmezí od 1 do 4 ampulí denně.

Vyrábí se z mořské vody čerpané 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna sluneční průniku) v oblastech uvedených René Quintonem již od roku 1904 a je filtrována speciálními filtry 0,22 mikronů. Práce na Université Internationale de la Mer (Universita v Nice) prokázaly význam těchto míst kde se mořská vody čerpá, a to jak v oblasti bezpečnosti tak v originalitě pro produktovou čistotu.

Při zpracování je používána chladná mikrofiltrace čímž vzniká koncentrace původního hypertonického roztoku - mořské plazmy. Baleno v blistrech v absolutně sterilních podmínkách - třída 100 (Evropský lékopis).

Pitné ampule Quinton Hypertonic jsou připravovány ve sterilním prostředí bez kontaktu s kovy, bez zvýšení teplot a zcela přesně podle původního protokolu fyziologa a biologa René Quintona.

Mořská voda tímto zpracováním vždy zachovává svou molekulární rovnováhu.

SLOŽENÍ POD DROBNOHLEDEM

Prozkoumáme periodickou soustavu prvků, která nám pomůže pochopit tuto otázku. Uvidíte, že neexistuje jednoduchá odpověď, jak by se mohlo zdát, a že každá společnost, která tvrdí, že jejich mořská voda obsahuje 92 minerálů neví o čem mluví.

Periodická tabulka je uspořádání 92 přírodních prvků (od vodíku po uran) plus dalších 20 umělých prvků, které byly přidány koncem 20. století (prvek 112 - kopernicium není zobrazen).


Krátký KURZ

Navzdory běžně propagovanému tvrzení, že doplňky z mořské vody obsahují 92 minerálů, je to nesprávné prohlášení a odráží omezené chápání chemické vědy. V žádné mořské vodě není 92 minerálů. Mnoho prvků v mořské vodě správně nejsou "minerály", ale je běžným zvykem je takto označovat. "Chemické prvky" je správné a přednostní označení.

"Minerální (anorganické) látky potřebné pro výživu živočichů jsou v podstatě chemické prvky, které přijímají heterotrofní organismy ve stravě. Do této skupiny nepatří chemické prvky obsažené v organických látkách; uhlík, vodík, dusík a kyslík.

Chemické prvky potřebují živočichové pro svoji výživu ve větším (hmotnostní prvky) nebo v malém množství (stopové prvky) " Wikipedia.

 1. Existuje 92 přírodních prvků ve vesmíru (vzniklé během velkého třesku). V rané geologické historii Země (asi před 4000000000 lety) většina z těchto přírodních prvků existovala v prvotním oceánu a byly nezbytné ke vzniku buněčného života a téměř 3 miliardám let evoluce. Dnešní biochemici souhlasí s tím, že tyto stejné prvky mají velkou roli v lidské fyziologii.

 2. Z těchto 92 přírodních prvků je 6 "inertních plynů" Helium, Neon, Argon, Krypton, Xenon a Radon, které nemají výživový význam a rozhodně nejsou minerály!

 3. Čtyřmi nejvíce převládajícími prvky v našem těle jsou kyslík, uhlík, vodík a dusík plus 2 vysoce reaktivní prvky, chlor a fluor, které nejsou považovány za minerály a budeme na ně odkazovat jako na "základní prvky" abychom je kategorizovali.

 4. Šest prvků - draslík, sodík, vápník, fosfor, hořčík a síra jsou běžně označovány jako "makro minerály", protože obvykle je vyžadováno více než 200 mg / den od každého z nich. Tyto jsou nyní také zahrnuty do kategorie "výživové prvky".

 5. Největší kategorie zahrnuje 72 "stopových minerálů" (lépe označováno jako "stopových prvků"): hliník, arsen, bor, kadmium, chrom, kobalt, měď, germanium, jód, železo, mangan, molybden, nikl, selen, křemík , cín, titan, wolfram, vanad, zinek, atd. (ne všechny jsou uvedeny).

 6. Abychom situaci ještě více zkomplikovali, nyní máme jen 90 detekovatelných přírodních prvků z původních 92, kdy Země vznikla před asi 5 miliardami let.

Technecium (43) a Promethium (61) se už dávno rozpadly a již neexistují na Zemi a nemohou tak být zahrnuty. Nicméně, tyto dva prvky existují na hvězdách.

Takže kam nás to směřuje? Pojďme sledovat stopu z "92" minerálů, běžně, ale chybně označovaných v mořské vodě ke skutečnému počtu prvků periodické tabulky, které lze detekovat pomocí pokročilé laboratorní analýzy a jaké mohou být označeny jako "minerály".

KROK 1: Začínáme s 92 přírodními prvky a odečteme Technecium a Promethium (které se rozložilo a na Zemi přestalo existovat), máme tedy 90 přírodních prvků.

KROK 2: Odečteme 6 neminerálních inertních plynů a zbývá 84 přírodních prvků u kterých je známo, že existují v oceánské a mořské vodě.

KROK 3: Odečtěte 6 neminerálních primárních prvků a zbývá 78 přírodních prvků, které splňují podmínky makro minerálních látek a stopových prvků.

Z toho vyplývající závěr:

78 makro-minerálů a stopových minerálů, může být prokázáno, že existují v oceánské a mořské vodě za použití kombinace nejlepších technik laboratorní analýzy. Žádná společnost zabývající se oceánskou mořskou vodou nemůže vědecky potvrdit více než 78 minerálů v jejich produktech.

Mořská plazma Quinton

Laboratoires Quinton čerpají svou mořskou plazmu v konkrétních planktonových zónách v Atlantickém oceánu. Tyto masivní planktonové květy, nejenže jsou schopny produkovat 2/3 kyslíku pro planetu, ale fungují jako obří biologické reaktory, které generují složité organické molekuly, které zahrnují:

Vitaminy, karotenoidy, mastné kyseliny, polypeptidy, organické kyseliny, enzymy

RNA a DNA, polysacharidy, kyseliny hyaluronové, polyfenoly, chlorofyl.

Přírodní antibiotika a antimykotika ...

Proč je Quinton mořská plazma přirozeně bez nečistot?

Laboratoře Quinton čerpají mořskou plazmu z planktonových zón v Atlantiku, které jsou ještě nedotčenější, než na otevřeném moři. Tyto masivní samo-čistící zóny jsou jako obrovské biologické továrny, které jsou schopny eliminovat přírodní a umělé znečištění toxiny pomocí komplexních biologických procesů. Planktonové květy jsou nejen ochránci čistoty oceánu, ale jsou také zodpovědné za generování více než poloviny kyslíku, který dýcháme. Originální Quinton mořská plazma se sklízí z hloubky 30m uvnitř jednoho z těchto mezinárodně chráněných planktonových květů. Okamžitě je uchována v chladu do 4 stupňů Celsia, aby mohly být zachovány "živé kvality" a následně je farmaceuticky mikrofiltrována před tím, než je uzavřena ve speciálních skleněných ampulích, což ji zajistí nejlepší uchování organické vitality.

ZÁVĚR

"Quinton může být užíván prakticky kýmkoli na denní bázi

po celý život v rámci uchování dobrého zdravotního stavu

bez rizika vystavování se vnějším vlivům"


bottom of page