radost

Radost / Joy

Vytváří magnetickou energii, ktrá přináší radost do srdce, mysli a duše. Pomáhá překonávat hluboce usazený zármutek a depresi.

Složení: 

Růže (Rosa damascena) má nejvyšší frekvenci mezi esenciálními oleji. Vytváří pocit rovnováhy, harmonie a duševní pohody a povznáší mysl. Vytváří magnetickou energii, která přináší čistou lásku a radost do srdce.

Bergamot (Citrus bergamia)

Mandarinka (Citrus reticulata)

Ylang Ylang (Cananga odorata)

Citrón (Citrus limon)

Pelargónie (Pelargonium graveolens)

Jasmín (Jasminum officinale)

Palmarosa (Cymbopogon martinii)

Heřmánek (Chamaemelum nobile) Pomáhá při péči o pokožku a péči o vlasy.

Růžové dřevo (Aniba rosaeodora) Dává pocit být stabilní a silný.

Použití: Ředit 1 část EO s 1 částí rostlinného oleje. Rozprašovat difůzí nebo odpařováním, přímo vdechovat nebo přidat 2- kapky do koupele. Nanášet na srdce, hruď, spánky a zápěstí. Lze také používat na bederní páteř a břicho a na chodidla. Pro celotělovou masáž zředit 1:15 s rostlinným olejem. Lze nanést několik kapek na vatu a umístit na ventilátor. Možná citlivost kůže a na přímé sluneční paprsky.

Aplikace:

dle legislativy ČR zde nesmíme nic zvěřejňovat, poraďte se tedy s internetem, sousedem, terapeutem či knihou. Buďte zvídaví. Nebo se mě zeptejte :-) Proto uvádím níže jen "tipy" k harmonizaci dysfunkcí :-)

Upozornění: Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicí, citlivou kůží nebo čerstvou ránou nebo popáleninami. Nevhodné pro děti mladší než 18 měsíců.

Tipy užití směsi éterických olejů Radost:

Pocity frustrace, smutku, stísnění

Zlepšení nálady

Jako parfém kapku za uši

Kapka do podpaždí jako deodorant

Provonění bytu

Tipy a způsoby použití esenciálních olejů uvedené na stránkách www.medicinman.info mají jen informativní charakter a nelze je zaměňovat za doporučení odborného lékaře. Provozovatel těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za případné škody a problémy způsobené špatným a neodborným použitím esenciálních olejů.