top of page

pyramida jemných vibrací

Tyto esence umí pomoci s vyladěním vibrací, magnetických impulzů a elektrických frekvencí, které se v současnosti na Zemi výrazně mění. Naše těla i psychika reaguje často na tyto nové frekvence a nová magnetická pole podrážděně, bolestmi, nervozitou, nespavostí, divnými sny či dokonce vztahovými problémy. Abychom tuto fázi "kosmické hry" procházeli s nadhledem či dokonce potěšením, jsou tyto esence nápomocny.

DIVINE ESENCE

tyto esence můžeš objednat v Obchůdku

ANTARKTICKÁ ESENCE

Esence vám pomůže uvědomit si, co je ve vašem životě a v situacích, ve kterých se nacházíte, opravdu důležité. Toto je jeden z klíčových aspektů této esence. Také pomáhá cítit úžasný klid, mír a ticho uvnitř. Pomáhá  nechat odpadnout věci, které pro vás nejsou podstatné a odvádějí vás od vašeho vnitřního klidu a bytí v jednotě s přírodou. Čistota Antarktidy vám pomůže najít svou vlastní čistou podstatu, vaše vnitřní jádro, a nechat odejít vše, co vás odvádí od této nadčasové, čisté a vycentrované části vás samých. Pomůže vám dostat se do hloubky věcí, nenechat se vyrušovat a rozlišit to, co je opravdu důležité.

ARKTICKÁ ESENCE

Esence přináší a uvolňuje čistou světelnou energii uvnitř nás.  Aktivuje nevyužitou čistou světelnou energii v nás, zvyšuje naše duchovní uvědomění. Vyrovnává naše elektromagnetické frekvence a harmonizuje nás s měnící se elektromagnetickou frekvencí Země. Zaměřuje se na záležitosti oddělenosti od sebe sama, od někoho druhého nebo od něčeho. Pomáhá nám vidět své negativní aspekty a usměrnit je.  Dokáže obnovit a navrátit duši do stavu nevinnosti, čistoty a míru.

MT.PINATUBO ESENCE

Přináší sebedůvěru, potřebnou pro odhození masky, pro bytí tím, kým skutečně jsme. To se stane základem, na kterém můžeme později - od roku 2013 - spolehlivě stavět, až přijdou nové energie a staré budou zanikat. Pak bude velmi důležité mít odvahu a s důvěrou projevovat své unikátní aspekty, se kterými jsme přišli do této inkarnace. Každýz nás je ojedinělý, ale vlivem starých energií jsme se naučili, že se musíme přizpůsobit davu a být si všichni podobní. Esence Mt. Pinatubo nás naučí odložit tuto masku konformity a být sami sebou, odkrýt své pravé "Já jsem" a to, co jsme na svět přinesli pro druhé. Mt. Pinatubo je proto velmi silná esence.  Pomůže nám se vzestupem do vyšších frekvencí při probíhajícím přechodu Země do nových vibrací, spojeném s velkými karmickými posuny.

AMAZON ESENCE

Připravuje lidstvo na masivní přírodní změny , které jsou ve velké intenzitě, aktivuje funkce mozku, které umožní přizpůsobení se změnám, které se dějí. Odstraňuje zažité myšlenkové vzorce, nastavuje novýpohled na věc z jiného úhlu - nadhledu. Nové energie, které k nám proudí ze Země - skal, vody, přírody jsou velmi odlišné od těch, které známe. Jsou to energie, které na Zemi byly, ještě před životem lidí. Umožní zpevnit auru a posílit lásku a přijetí v nás. Esence otevře dveře k našemu vědomí, být aktivními a efektivními,  aniž by jsme byli zasaženi. Ukotví ženskou a mužskou božskou podstatu v nás. Posílí spojení s přírodními živly.

CHINA ESENCE

Přináší rovnováhu do života, nastolí pocit hluboké klidu, pomůže s řešením karmické zátěže tím, že člověk odpustí sám sobě a zbaví se viny. Působí na psychiku, cožvede k porozumění a víře ve vesmírná schémata, vše, co se mi děje, má nějaký účel a je to správné. Posílí spojení se Zemí a přírodou.  Spojí vás se ženskou spiritualitou a posílí spojení se Zdrojem. Esence působí na  srdeční čakru, otevírá srdce a léčí na hluboké úrovni rány na duši, smutek, který pochází ze ztráty napojení na Zdroj zapříčiněný kolektivním vědomím.

MADAGASKAR ESENCE

Odstraní náhled na nemoc pocházející z kolektivního vědomí. Neléčí samotnou nemoc, ale odstraní předsudky o této nemocí a tím umožní rychlejší léčbu další esencí, která se vztahuje na specifickou oblast. Pomůže nalézt svobodný náhled na vše, co chcete bez jakýchkoliv podmínek. Přináší pocit míru, rovnováhy a harmonie.  Vyčiští první tři čakry a tím umožní proudit energii do vyšších čaker. Zasměruje vás na podstatné věci a uvědomnění si, proč tu jste, co je vaše poslání.  Odstraní pocit odloučení nejenom od lidí, ale také od zvířat a půdy. Aktivuje veškeré možnosti, kterých jste schopni.

LAKE BAIKAL ESENCE

Nastolí víru v život a přijmutí přicházejících a již uskutečněných změn. Spojí vás s klidem vašeho srdce, s Jednotou. Přinese pochopení a otevření se jiným novým energiím sounáležisti, spojitosti a spolupráce. Pomůže vám najít rovnováhu mužského a ženského aspektu.  Esence spojí muže se svoji ženskou intuitivní stránkou, pomůže jim lépe vyjadřovat emoce. Ženám pomůže najít a aktivovat Yang v sobě, najít sílu, která uvnitř vždy existovala.

Doporučené dávkování u všech esencí je 7 kapek ráno a večer pod jazyk

bottom of page