PŘEMALOVÁNÍ MINULOSTI
Sem vložte podnadpis

PŘEMALOVÁNÍ MINULOSTI....PŘÍTOMNOSTI...BUDOUCNOSTI...

Kdesi pod naším vědomím (to je ten způsob vnímání, kdy o sobě víme) se rozkládá neprobádané území zvané podvědomí. Tam jsme si nějakým způsobem uložili neuvěřitelnou, možná nekonečnou spoustu informací, zážitků, negativních přesvědčení, vzorců chování a taky různých traumat, která ani traumatem z pohledu dospělého nejsou....ale když jsme malí, nemáme možnost logického, racionálního zdůvodnění, proč se mi to děje, a tak to určitým automatismem přesuneme do zóny, kde nám to nemůže akutně ublížit. Takzvaně to vytěsníme ze svého života. 

Což je v dané chvíli možností, jak přežít, ovšem z hlediska dlouhodobého mohou staré zážitky, toto "haraburdí" vylézat z různých děr, třináctých komnat, Pandořinných skříněk či se dokonce vyvalují kostlivci ze skříně. Tohle všechno jsou "pouhé" památky z minulosti. 

V pomyslném středu našeho mozku je tzv. limbický systém, který souvisí s těmito kódy, programy, událostmi a je také on, který je schopen či ochoten tyto vazby uvolnit.

K tomu lze použít různé metody od regresních technik, rodinných konstelací, hlubokých meditací  až po uvolňování za pomocí éterických olejů.


PŘEMALOVÁNÍ

Tím, že si dovolíme uvolnit bloky a současně nabídneme novou "ideální" vizi, začíná nová etapa našeho života - začínáme přijímat, že náš osud tvoříme sami - VĚDOMĚ. 

A z přítomnosti se stává DUCHAPŘÍTOMNOST. 


Toto setkání je oslavou našeho těla, přijetí sebe sama v celé kráse. 

Hlasová invokace

Zažijete pohyb, dynamické uvolnění energetických center.

Tanec...

A nakonec MEDITACE. 


KDY: 14. prosince 10.00 - 13.00

KDE: SOUL THERAPY, SENOVÁŽNÉ NÁMĚSTÍ 28, PRAHA 1.  

https://www.soul-therapy.cz/tradicni-cinska-medicina

CENA: 800 Kč

CO POTŘEBUJU S SEBOU: 

- svou oblíbenou karimatku (v centru jsou, ale někdo třeba máte tu svou lepší)

- volný oděv vhodný k pohybu

- odevzdání se přítomnému okamžiku


K dispozici budou pochutiny, filtrovaná dynamizovaná voda, úžasný čaj.....