PŘEMALOVÁNÍ MINULOSTI ve Zlíně

PŘEMALOVÁNÍ MINULOSTI....PŘÍTOMNOSTI...BUDOUCNOSTI...

Kdesi pod naším vědomím (to je ten způsob vnímání, kdy o sobě víme) se rozkládá neprobádané území zvané podvědomí. Tam jsme si nějakým způsobem uložili neuvěřitelnou, možná nekonečnou spoustu informací, zážitků, negativních přesvědčení, vzorců chování a taky různých traumat, která ani traumatem z pohledu dospělého nejsou....ale když jsme malí, nemáme možnost logického, racionálního zdůvodnění, proč se mi to děje, a tak to určitým automatismem přesuneme do zóny, kde nám to nemůže akutně ublížit. Takzvaně to vytěsníme ze svého života.

Což je v dané chvíli možností, jak přežít, ovšem z hlediska dlouhodobého mohou staré zážitky, toto "haraburdí" vylézat z různých děr, třináctých komnat, Pandořinných skříněk či se dokonce vyvalují kostlivci ze skříně. Tohle všechno jsou "pouhé" památky z minulosti.

V pomyslném středu našeho mozku je tzv. limbický systém, který souvisí s těmito kódy, programy, událostmi a je také on, který je schopen či ochoten tyto vazby uvolnit.

K tomu lze použít různé metody od regresních technik, rodinných konstelací, hlubokých meditací až po uvolňování za pomocí éterických olejů.

PŘEMALOVÁNÍ

Tím, že si dovolíme uvolnit bloky a současně nabídneme novou "ideální" vizi, začíná nová etapa našeho života - začínáme přijímat, že náš osud tvoříme sami - VĚDOMĚ.

A z přítomnosti se stává DUCHAPŘÍTOMNOST.

Toto setkání je oslavou našeho těla, přijetí sebe sama v celé kráse.

Hlasová invokace

Zažijete pohyb, dynamické uvolnění energetických center.

Tanec...

A nakonec MEDITACE.


CO POTŘEBUJU S SEBOU:

- svou oblíbenou karimatku, event. polštářek, přikrývku

- volný oděv vhodný k pohybu

- odevzdání se přítomnému okamžiku

K dispozici budou pochutiny, filtrovaná dynamizovaná voda, úžasný čaj.....


KDY: 12. LEDNA 9.00 - 13.00

KDE: JINÝ SVĚT ......... ZLÍN

CENA: 800 Kč, ZÁLOHA JE 250 Kč, BANKOVNÍ SPOJENÍ: 2800604522 / 2010

Přihlášku, prosím, berte jako ZÁVAZNOU. Je to třeba kvůli přípravě a naladění

Pokud ze závažných důvodů se opravdu nebudete moci zúčastnit, můžete se  domluvit s paní Mikeskovou na níže uvedeném kontaktu, event.  přihlásit za sebe náhradníka.

Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, své jméno a telefonní číslo, abychom mohli platbu identifikovat.   Děkujume

REZERVACE VSTUPENEK: altanzdravizlin@seznam.cz