top of page
Vyhledat

ZLATO...ZLATÍČKO...ZLATÁ SPRCHA

Všichni zřejmě známe pohádku Sůl na zlato. Tam jednoznačně kuchař předvedl císaři, že bez soli se nedá žít, ale bez zlata ano.

Teď tady budu skládat hold nebo GOLD právě tomuto fenomenálnímu kovu, kterým si sice neosolím rybu na talíři (možná taky proto, že už ji nejím :-)), ale jinak mě může významně změnit život

A to v dobrém slova smyslu. I když DOBRÉ je vždy vyvažováno ZLÝM, abychom tady v té dualitě obstáli a náš mini vesmírek se neroztrhnul :-)


"zlatá sprcha umí divy. Zvyšuje chytrost, IQ, rozšiřuje vědomí, ladí srdce, krevní tlak, přivádí vitalitu, radost... Tak jako slunce. Jak se fotonový tok "nalil" tohoto zázračného kovu"PROČ ZROVNA ZLATO?


Již v dávných dobách, kdy nás různé civilizace "navštěvovaly" s různými záměry s touhle kulatou bytostí a taky s naší rasou, tak bylo shledáno zlato jako velmi dobrý zdroj. Čeho? Mnoha věcí, mnoha procesů.


Nejvíc na zlatu dodnes lidstvo fascinuje jeho vzácnost. To byl jeden z důvodů, proč jsme si ho vybrali jako platidlo na trhu a následně i záložní jistinu, když jsme uvěřili, že potřebujeme ke svým životům peníze. V minulém století se již státníci dohodli, že fiat měny (peníze) již kryté zlatem nemusí být, protože stačí, když jim lidé věří, že mají hodnotu.


Věříš jim ?


Ale zlato hodnotu má. Ne však tu finanční, tu tady nesleduju.


V době, kdy "náš" Bedříšek Smetanů z Litomyšle slavil Kristova léta, tak kousek severněji

chemik Michael Faraday připravil první koloidní zlato. Řekl bych, že to nebylo na Zemi poprvé - vše se tady opakuje, ale máme to aspoň zdatované v učebnicích chemie :-) Už v té době ve "zlaté americe" zlatem léčili závislost na alkoholu. Pak zkoušeli i prohibici, ale netuším, zda se to tak dělá i dnes, když pozoruju tajmená pražská zákoutí :-)))

Ale zpět ke zlatu...

Dodnes se zlato používá k odstranění závislostí na obecně "prospěšných " drogách (to jsou ty, ze kterého mají státní kasy největší obulus) - tabák, alkohol, cukr, káva a obžerství. Používá zlato ve formě homeopatika - tedy informačního peparátu.


Tohle "léčivo" má mimořádné harmonizační schopnosti pro naše bytosti - tím míním nejen fyzické uhlíkové skafandry, ale tak celkově, na to energetické tělo (není vidět), na to emoční tělo (není vidět), na to mentální tělo (není vidět), na to astrální tělo (taky není vidět). Ale všechna ta těla jsem my. Tedy JÁ. Zkrátka CELEK.


Harmonizuje mysl s hmotou, mozek se srdce. Můžeme mluvit o vyvolání koherence mezi srdcem a mozkem. Což je stav nebo lépe prožitek souladu obou sfér - myšlení a cítění, někdo to nazve hladinou alfa či dokonce theta. Ano i tak to můžeme klasifikovat.


A osobně říkám, že tenhle kov mě přivádí do zážitku blaženosti, ananda je to v sankskrtu. Mimochodem je tak nazván jeden z hlavních hormonů BLAŽENOSTI - ANANDAMIN. Ten se kámoší se serotoninem a s oxytocinem.


A... a pak už je nám báječně. Jak když jsme zdravě zhulení :-)


Tyhle stavy si dokážeme přivodit meditačními zážitky, nejlépe ještě v zamilování do druhé bytosti, těsně před meditací pozorujíc hrající si děti a mláďata zvířat. A když si k tomu přidáme koloidní sprchu ze zlata, tak je "let" vskutku povznášející, pohádkový...


Teď to vypadá, že je zlatá sprcha náhražkou nějaké drogy či tajemného rituálu.


Není. Meditace není nijak tajemná, o té už každý jistě slyšel. Někteří jdou až tak daleko, že ji i provozují :-) A zlato znali v Sumeru, v Egyptě, v Řecku, indiánské kmeny jako Inkové, Aztékové, nemluvě o mnoha zvaných i nezvaných návštěvnících této planety.


Ale k čemu ho měli, na co ho používali?


Vždyť říkám, vše se opakuje. Tedy na to samé ho používali. Na zkrášlování (mimochodem počítálci zjistili, že polovina všeho vytěženého zlata je proměněna na šperky), na vyzdobování rituálních prostor (podívej se do nejbližšího kostela či katedrály a zjistíš, kde je hodně zlata nalakovaného na buclaté andělíky a krucifixy), jednoznačně na hlavy panovníků (ne těch dnešních, ty spíš potřebujou čapku s rolničkami). Tyhle korunovační klenoty obsahují i mimořádné krystaly, drahé kamení.... všechno ukazuje na jednu významnou vlastnost zlata:


PŮSOBÍ NA NERVOVÝ SYSTÉM - ZVYŠUJE INTELIGENCI, ZLEPŠUJE ČINNOST MOZKU - POMÁHÁ "OTEVÍRAT TŘETÍ OKO" - HARMONIZUJE SRDCE - PŘIVÁDÍ NÁŠ K VITALITĚ, OMLAZUJE - ODVÁDÍ BOLEST - ZLEPŠUJE ZRAK - POSILUJE LIBIDO - STIMULUJE HORMONÁLNÍ ŽLÁZY (kromě tlustého střeva tedy všechny) KE SPRÁVNÉ ČINNOSTI VYLUČOVÁNÍ HORMONŮ - VÝRAZNĚ ZLEPŠUJE NÁLADU - POMÁHÁ UDRŽOVAT PEVNOU STAVBU KOSTÍ I CELÉHO TĚLA

OMEZUJE ZÁVISLOSTI NA ČEMKOLI

PROBOUZÍ, VYTAHUJE ČLOVĚKA S NÍZKÝCH VIBRACÍ, MYŠLENEK, TĚŽKÝCH EMOCÍ


A teď mi řekni, který král, císař, car či sultán neměl s výše uvedeným potíže. To nemluvě o DNĚ, REVMATU, CHUDOKREVNOSTI (trošku degenerace rodu, že), SENILITĚ (to taky souvisí s "čistým rodem", ale dnes jsou státníci již prokřížení a taky mohou mít senilitu či jinou stařeckou demenci), a co třeba NEDOSLÝCHAVOST, PODIVNÉ SVALOVÉ TŘESY ČI SLABÝ ZRAK A RŮZNÝ SELHÁVÁNÍ SOUVISEJÍCÍ SE STÁŘÍM, PODMÍNKAMI, BITVAMI, OTRAVAMI a mnoha dalšími faktory doby předchozí.KDE JEŠTĚ SE ZLATEM SETKÁME?


V současnosti se zlato používá ke snížení závislosti na alkoholu, kofeinu, nikotinu a cukrů. Koloidní zlato má vyrovnávací a harmonizující účinek na tělo i mysl. Podle mnoha studií, koloidní zlato zvyšuje úroveň pozornosti a schopnost koncentrace a posiluje také duševní funkce.


Je zlato toxické?

Je to netoxický kov, bez známých interakcí s jinými léčivy či farmaky. A navíc ho naše těla velmi dobře snášejí. Jako pomocníka ve zdraví, jako otevírače novému světu bez tolika hranic, jako, jako, jako...


A jak tedy zlato působí na člověčí mozek a nervové buňky?


Zcela jednoduše. Je to hodně o elektrochemii (jako všechno tady na Zemi). Zlato je velmi vodivý kov (znají tvůrci elektrických obvodů). Jako vodič velmi dobře přenáší elektrony, elektrické impulzy do lidského biopole, jehož dobrý chod je založen na informační a energetickém toku prostřednictvím právě elektronů. Takový informační (vibrace) a vodivý (elektrony, elektřina) prostředník nám umožňuje pospojovat, zkontaktovat či stimulovat mnohá spojení, o kterých možná ani nevíme. Jinak řečeno optimalizuje a normalizuje elektrický potencionál v meridiánech (akupunkturních drahách). A jelikož dle tradiční čínské medicíny je zdraví hlavně volný a harmonický tok Qi (energie) skrz meridiány, tak je zcela jasné, co se tím potencionálem myslí.

Ano, o mozku jsem již slyšel, ale co je to ta epifýza s hypofýzou, co jsou mi novoty :-)


A ti Američané zjistili (pokusy a testy, jak jinak), že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů. Po vysazení se však vbrzku IQ vrací postupně na původní hodnotu. Smůla, chytrost nezůstává, asi zde působí danost vývoje konkrétní bytosti :-).


U některých jedinců se objevují pocity zvýšení energie (únava je fuč, jdu si zacvičit, mám chuť zase žít), vůle (jdu si za svým cílem) pozornosti (učení se, zkoušky, řízení auta hlavně v noci, práce, kde je vyžadována zvýšená (nejen) zraková pozornost) a libida (chuť na sex).


Se zlatem se setkáš v mnoha luxusních kosmetických krémech. Sledují se vynikající účinky zlata na pokožku, stimulaci k produkci nových buněk a detoxikace kůže do hloubky.

A co teprve, když si odmyslím ty ostatní látky, tak bez nich je zlato úplně NEJLEPŠÍ KOSMETIKOU. Samozřejmě nezapomínám na přírodní aroma esence či květinové vody :-).


Abychom bylo v obraze, jak si vlastně ten koloid představuje, že může i "odvádět" z těla různé "cizopasníky", tak si představme velikost koloidu - asi 2000x menší než doposud známá nejmenší bakterie. Tedy pro koloidní zlato není takovýhle obr překážkou a jako bájný David ho skolí :-).


JAK TAKOVÝHLE ZÁZRAK NA ZLATOU SPRCHU VZNIKÁ ?


Rozdělím zlato (elektrody ponořené do ultračistěné vody) na maličké částice o velikosti od 1 do 1000 nm, ty jsou rovnoměrně rozptýleny v této vodě, takto vznikne koloidní zlato, které má výše popsané hojivé a stimulační účinky.   

Dnes již máme připraveny barevné - modré, zelené či hnědé skleničky od objemu 50 ml, které mají bílý nebo pozlacený rozprašovač dle tvých představ. Tento sprej používám 2x denně, ráno po probuzení a večer před spaním pro "zlatou sprchu" celého těla. Nechám zaschnout a mohu se zase zabalit do denního oblečku.

Během dne si dle potřeby dolaďuju auru (ano, je od slova zlato), hlavu, obličej i vlasy několika střiky. Hlavně v náročných podmínkách:

v práci, u počítače, telefonu, při přejezdu dopravními prostředky, kde je jen samá elektronika. při únavě, rozostřeném zraku (samozřejmě používám i oční cvičení), kdy nálada podivně klesá, nemám chuť na radost (z lidí, z práce, z výsledku mé činnosti, z prostředí, okolí...), a tak podobně...


Taková lahvička zřejmě bude s tebou cestovat do práce a zpět, bude i v autě a všude jsou nějaké wifiny, telefony a podobné vysílačky. Proto je důležité si preparát v lahvičce obalit alobalem kvůli ozáření koloidu.


Na doplňování používáme 100 ml lahvičky, ze kterých si doléváš do své "zlato sprchovací" skleničky.


A to je celé dnešní povídání. Pokud tě zaujalo něco, například koloidní/nano zlato, již je u nás v Centru Altán k dispozici. Z důvodů zachování kvality tovaru, nenajdeš stříbro ani zlato ve zdejším on-line Obchůdku. Preferujeme osobní odběr.


Přehledné informace o koloidním zlatě najde tady:
Chceš-li zvednout palce nebo napsat komentář, je tu na to kolonka. Chceš-li zkonzultovat vhodnost preparátu pro tvou potřebu, kontakty jsou dostupné. Ty stejné jsou i pro objednání koloidního roztoku "ZLATÉ SPRCHY".


Přeju slunečné zlatisté dny


-jsh-35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page