top of page
Vyhledat

o cestě za rozšířením vědomí...

Jsou různé cesty. Každý den do zaměstnání, pak zase na chatu, jindy k moři, za svou láskou, někdy za poznáním, za vyznáním a nebo na kafe...

...dnes mě napadlo předat pocity o cestě vědomím..

automatika


Když něco denně opakuješ, můžeš se občas přistihnout, že ta činnost jde jaksi sama. Už na ní moc nemyslíš. A proč myslíš, že to tak je?

Protože tvoje tělo již vyrylo dostatečně hluboké brázdy, spoje mezi nervy, centrálním nervovým systémem, mezi určitými skupinami buněk, orgánů tak, že z toho vznikla automatika.

No a když se opět zamyslíš, kde se tato forma života hlavně objevuje, tak si správně odpovíš, že ve strojírenství. Kde pracují tihleti ROBOTI. Jak hezky vytvořil předlohu tohoto tvora Karel Čapek.

V Americe mu již přezdívají BOT, oni obecně rádi všechno zkracují, že?

A tihle boti jsou dnes také v kancelářích, kde "tvoří" či netvoří nějaké strukturované postupy správně zvolených činností, které jim již jdou tak samy od ruky, že ani neví jak se to samo udělalo... a je tu oběd.

A hle - zavolat kámošce, kolegovi a automaticky se odebereme do patřičného zařízení, kde nastane automatická chvíle čekání a pak plnění žaludku. Inu, to je přeci normální, řekneš. Ano, je.

Chci jen říct, že za vším tímhle je automatika NAŠÍ MYSLI. Kterou si sami tvoříme. A tím se tak trochu nebo více stáváme těmi BOTY (pozor, nejde o obutí).

A tím se přestáváme ROZVÍJET jako poupátko, jako květ, jako dítě, které je každou vteřinou jinak překvapené z objevování.

A tím přestáváš používat nové a nové miliardy nejen nervových buněk, které se zkrátka nevytvoří. Když je nepotřebuješ, tak proč by to dělaly?

A tím, že je tolik nepoužíváš a nové nerozvíjíš, tím VÍC A VÍCE tě systém, který je založen na opakování, dostává do úlohy ROBOTA.


Krásná filmová předloha je od kreativce, scénáristy, producenta i herce v jedné osobě Charlie Chaplina v jeho filmu Moderní doba. Stojí za znovushlédnutí.


možnosti změny z robota na lidskou bytost ?


je to vcelku jednoduché. Seberu trochu své energie, malinko odvahy, špetku chuti a VYTVOŘÍM ZMĚNU V AUTOMATICE. Udělám trhlinu v matrixu. V té matce, samici či děloze dle volného překladu z latiny. V tom systému, kterým jsem se nechal zotročit, zautomatizovat až do stavu, KDY O SOBĚ NEVÍM.


Když řeknu NEVÍM, tak se v podstatě zříkám své vědomosti, své možnosti vědět. Jako lidský tvor mám v sobě JISKRU, čínsky ŠEN (shen), který je součástí, principem či propojením s BOŽSTVÍM, TVŮRCEM, TVŮRCI, KOSMICKÝMI ZAHRADNÍKY, nebo jak si to chceme vykládat.

(ale není to tajemný ŠÉM, který hrabě Lövi vtlačil Golemovi mezi oči. Ten byl skutečným robotem)

To znamená, že každý z nás je také tvůrce.


A JAK SE MŮŽE TVŮRCE STÁT ROBOTEM? JEDNODUŠE.


PŘIPUSTÍ TO, DOVOLÍ TO, NETRÉNUJE VĚDOMOST, PŘÍTOMNOST


NEPOUŽÍVÁ VĚDOMÝ DECH


NEVÍ, ŽE DÝCHÁ, NEVÍ, ŽE MU TLUČE PULZ, ŽE JEHO MYŠLENKY JSOU STÁLE TYTÉŽ,

DOKOLA, DOKOLA, DOKOLA ...


NEPŘEMÝŠLÍ JINAK NEŽLI STEJNĚ TAK A TAK A TAK JAKO VČERA, JAKO MÁMA, TÁTA, DĚDA...JOJ


Ale má program. A ten mu říká:


Tohle musím dnes ještě udělat, za to budu odměněn. Dostanu výplatu.

Nebo výprask. Kdo ví.

Muž má software na uživení rodiny, vydržení všeho, co jen lze vydržet, vytvořit děti, domy, zahrady, k tomu zajisti auta, vy-dělat si na zaslouženou dovolenou.

Tedy sluha, kterému je dovoleno mít volno pro sebe.

Ajaj.


Žena schytá a přetaví přes svůj organismus to, co už muž nedokázal projevit, co celé dny potlačoval v režimu VYDRŽ, PIÁNĚR...


A tohle vše je potřeba si uvědomit, abych mohl udělat tu změny, přehodit výhybku, zarazit kolík do matrixu, vykolejit vlak, jinak mě tenhle vlak časem přejede...


Blbá verze :-)

výhybka, výhybky...


jak se to dělá, se mě často přátelé či klienti ptají, jak se dělá ta výhybka?

Názorný obrázek ukazuje, jak výhybka vypadá. Kus železa s pákou, za kterou když se zatáhne, tak se přehodí dvě kolejnice kousek vedle a o odpojí se od těch, co vedou jinam...


Co je na tom, že?

Zkus jen zatáhnout a takhle MALINKATÁ ZMĚNA, tohle přehození dvou kusů kolejnic o třeba 20 cm odvede vlak třeba o tisíce km jiným směrem... než by mohl pádit po původní trase před přehozením.


Tedy malá změna vytváří změny veliké. Je jako u homeopatie. Není třeba přehazovat deset let kamení na nějaké hoře jako to mají za úkol hrdinové v pohádkách. Proč takovou šílenou námahu, když stačí dva kousky železa přemístit kousek vedle a už to jede jinam?


Jen cvrnkneš do kuličky a celý biliárd se přestaví... Foukneš do pampelišky a celý vesmír se otřese...


Nevěřís? Není třeba. Tohle není o víře, tohle je o přítomné skutečnosti.


Ale pozor !!!


ŽÁDNÝ KURZ, SEMINÁŘ, KAMARÁD ČI AGENTURA a už vůbec ne partner/ka či rodiče to ZA TEBE NEUDĚLAJÍ.


A víš, že je to dobře?


Protože kreativec, Bůh tvého těla nemůže nechat řešit svůj vlak jiným strojvůdcem. To už by byl chaos. Nikdo nezná svůj vlak lépe než já. Tak se mu již dnes, teď HNED věnuj !!!


Nenech svůj vlak jezdit ve stejných kolejích a přitom si mumlat, že už toho máš dost, že se to nedá vydržet, že tě to sére, že by to chtělo změnu, že ta vláda, soused a kdovíco ještě nedělají doře, když se mám tak nedobře..


Věz, že to jen ty MŮŽEŠ a SMÍŠ, MÁŠ MANDÁT NA ZMĚNU SVÉHO BYTÍ

JEN BŮH MA MANDÁT.


A taky na změnu zdraví, nálad - emocí, myšlenek, cest, buněk, přátel, nepřátel, činností či nečinností...


A naopak není nikdo, který ti může určovat, co

máš dělat, jíst, nosit na sobě, kam cestovat, jak vychovávat či léčit sebe či děti, co si myslet, co sdělovat, říkat, jak se cítit, či jak nalézat pravdu - nepokroucenou skutečnost...

Může to dělat STRACH, kterému jsi uvěřil/a, že je skutečný.


Pouze pokud to ovšem tak chceš.


ROZBOŘ HRADBY, UVOLNI BRNĚNÍ, STRHEJ MASKY, ODVOLEJ LIMITY, PUSŤ UZDU

DEJ SVOBODU ŽIVOTU, SVOBODU SNŮM


HEJ HEJ


To je mé dnešní sdělení. Takhle to cítím. Třeba ti to pomůže ke změně v životě.Ať se ti daří a...


NASEDNI A JEĎ :-)

jsh
26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page