top of page
Vyhledat

Dotek II.

Ještě mě to nepouští dál, pár věci bych rád zopakoval, než další in-spirátor přináší nápada:


Když jsme od narození do fyzické smrti ochuzeni o dostatek doteků, můžeme:

  • se cítít dlouhodobě frustrovaní, netvroří se v souvislosti s tím patřičné hormony, které rozvíjejí radost ze života, naplnění a zdravý přístup ke svému tělu.

  • můžeme v sobě objevit úchylky, které souvisí s vnímáním vlastního pohlaví. Na to dnes velmi aktivně navazují skupiny manipulátorů, které nám chtějí "umožnit" být kýmkoli. Lavorem, koštětem, zajícem na úprku. Nebo již dříve transgenderem, přešitým pohlavárem nebo se zcela normální potřebou prožívat sex s bytostí stejného pohlaví.

  • vnímat odpojenost od přijímání vlastního fyzického těla. To často vede k emoční, mentální, fyzické či další dysbalanci. Může to mít vliv na výběr partnerů, na příjem finančních zdrojů, na jistoty v pracovních záležitostech. Zkrátka moje fyzická realita se nemanifestuje v souladu s psychickou.

Asi stačí, že ano? Napadlo mě, odku se všechno tohle vzalo, nebylo už to tady v okolí vícekrát a nekopírujeme pouze ve spirále realitu starých národů. Egypt, Řecko, Řím, a kam až naše znalosti či domněnky o historii sahají?

Tak, například co může napáchal kult nebo nábo-ženství? Vždy byla touha (pro raiconálce a logistiky je to evidentní i z vykopávek) po moci. K tomu potřebuješ ovládat masy. Aby masy byly masami, potřebuješ, aby se množily. Ale nesmí být vnímaví, otevření, a už vůbec ne osvícení ! Tak co uděláš, jako systém? Jak ty masy omanipuluješ ke svému záměru?


Inu, množení vyzdvihneš jako boží plán (milujte se, množte se).

Radost z doteků sebe sama či dokonce od druhého nazveš hříchem, ďáblovým dotekem, a za to můžeš jít na věky do pekla. Známe z pohádek. Ale ony to nejsou pohádky. To jsou jen povídky, které napsala náboženství.

Neboť, kdyby ses radoval/a z doteků svého těla, tak by se ti začala rozvíjet síla, která postupně otevírá a obrací směr energie v čakrách a v těle. Známý výraz je "kundaliní".

A následkem toho by se mohlo státi, že bys nechtěl/a již ve stádu státi :-)))

Prostě bys začala/a cítit a vědět svět jinak. A již bys nechtěl být ovcí s kroužkem v uchu.

S chomoutem na krku. S řetězem na rukách, s koulemi na nohách. A snad ani s "rudou plackou", jak jsme říkali v nedaleké minulosti průkazce přístlušnosti KSČ (pro právě narozené to byla v minulosti komunistická strana Československa, aha ona je ve skutečnosti pořád :-))).

A nebo je libo pár bodanečků do ramínka, abys mohl do hospody a nevykopli tě z dobře placeného fleku?

Doufám, že jsem právě nerozdmýchal vlnu nesouhlasu. Ale tahle to prostě je, tak proč si cokoli namlouvat, že ? :-)))


 

Tím jsem skončil svůj historický přenos :-)


Dnes chci sdělit, jak to dělám, když na mě přijde touha být nasrán na celý svět.

Věnuju se svému tělu. V něm jsou uloženy zázračné spínače, které umí přehodit výhybku. Pak můžu nadávat, ale to pomáhá jen chvilkově. Lepší už je řvát jako na lesy, to se játra se žlučníkem krásně uvolní... Ale stále do není ono, je to jen první pomoc, nepřináší to radost, slast a blaženost :-)


A pro tu jsme sem přeci přišli, nebo to máš JINAK?


 

V Centru Altán máme připraveno vícero dotekových technik - řekněme masáží, které v tělíčku umí tyhle spínače, výhybky ovládat. A když se procedůra opakuje, tak se to stává zvykem, který si tělo přilvastní jako základ bytí.


A tím se nejen přemaskuje starý nedostatek, ale vzniká nové naplnění. A my se chceme naplňovat. Proč pořád jenom vydávat, odevzdávat svůj hlas, svou energii, svou zodopovědnost jiným, ven, pryč.


A nebo to máš JINAK ?


Jedna z takových Velkých výhybek může být

INTUITIVNÍ MASÁŽ


Je to kolem DVOU hodin potěšení energetizujícími doteky, sálavým teplem, aromatickými i základových oleji. Vše nakonec korunováno pobytem na lehátku BEMER.


JE TO GEJZÍR, KTERÝ TĚ NABIJE, POZDVIHNE A OTEVŘE OKNO......


Kdo nezažil, nepoví, ale ti, kteří to vyzkoušeli, vědí, o čem mluvím.Pojď si vytvořit nový zvyk:


DOTEK JE MŮJ ZÁKLADNÍ PLÁN.

Je to moje investice do CELOSTNÍHO zdraví.Více o masáži se dozvíš tady a samozřejmě pak v Centru Altán :-)16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page