PODZIMNÍ SETKÁNÍ

VELKÝ PODZIMNÍ RELAX - OPĚT SE MŮŽEŠ PŘIDAT, ABY SES NABIL/A A OČISTIL/A


Program:

Celé tři dny nás bude provázet VĚDOMÝ DECH (tedy Duch svatý, in - spirace...) 

ve formě dechových cvičení, meditací i řízené relaxace s dechem.....

Tím budeme pročišťovat naše ČAKRY, které jsou spojkou mezi našim Nebem a naší Zemí...

K doladění vyzkoušíš na "vlastní triko", ve svém biopoli a těle účinek LADIČEK a TIBETSKÝCH MÍS a GONGŮ...

K tomu si vychutnáš i VĚDOMÉ DOTYKY - prožitek sdílení a spojení, kdy se můžeš stát průvodcem čili asistentem zážitku, procesu druhé bytosti...

Večery nabízejí prostor na OČISTU A NALADĚNÍ ZÁKLADNÍCH ŽIVOTNÍCH VIBRACÍ pomocí BUBNOVÁNÍ. Djembe, darbuka, cajon, tamburína, dřívka a další perkuse... (jsou vítány i vlastní). 

Vše zážitkovým způsobem - zda-li jsi již před tím bubnoval či nikoli, není podstatné.

Můžeš se zúčastnit čínského zdravotního cvičení Qi Gong obohaceného prvky jogy. To je také VĚDOMÁ CESTA K HARMONII ZDRAVÍ...

Dle počasí založíme OČISTNÝ OHEŇ.

Návštěva kozí farmy v sousedství nabízí možnost si nadojit vlastní mléko, pobavit se s kozami a dle předběžné dohody seš zván i na individuelní projíždku na kobylce...

Seminář je vhodný pro ženy i muže od 18 let výše. 

Cena setkání: 3.000 korun

Navíc bonusy:

- dle předchozího objednání můžeš nahlédnout do NATIVNÍHO ČÍNSKÉHO HOROSKOPU, který ukáže, co jsi narozením získal/a a kam kráčíš. Které orgány dlouhodobě potřebují tvou podporu, který patogen, jako vlhko, chlad, horko apod. jsou tvým osobním nepřítelem, tedy lépe řečeno výzvou k opatřením, jak se svým tělem zacházet...

- ošetření pomocí fyzikálně cévního přístroje BEMER, který zlepšuje vitální sílu, obnovuje metabolický proces, okysličuje buňky, tkáně a intenzivně zvyšuje imunitu.

 Cena na kurzu: 50 korun za jedno ošetření. Vhodné jsou 2 ošetření denně, ta rozhýbají krevní vlásečnice na 24 hodin. Ošetření nemá vedlejší účinky. Jedná se o zdravotnický přístroj.

Ubytování: společné prostory pro 4 - 5 osob, eventuelně ve společenské místnosti. Můžeš si s sebou však přivézt i vlastní stan (ovšem vzhledem k pokročilému podzimnímu času bys měl být zkušený a odvážný a otužilý/á :-) .

Strava: převážně vegetariánská z potravin hlavně z okolních farem. Kozí sýry, vajíčka, zelenina, slzovka, brambory, rýže, místní bylinky. 

Cena ubytování i stravy: 1.400 korun, v případě vlastního stanu 1.000 korun.

Setkání se koná ve dnech 4. - 6. ŘÍJNA.

4. 10. začátek 10.00, proto je vhodné, abys dorazil aspoň hodinu předem a měl čas na ubytování a přípravu, naladění. Konec je v neděli v 16 hodin.

Každý den program začíná 8.00 cvičením, pokračuje 8.30 - 9.30 snídaní, od 10..00 program, kolem poledne oběd, končíme kolem 19. hodiny, následuje večeře, ve chvílích volna kolem poledne a večer je prostor k individuálním setkáním.

Doprava: autobus směr Kopidlno, z Černého Mostu nástupiště č.2, výstupní stanice Kopidlno. Dále 2 km pěšky nebo po předběžné dohodě vás Daniela vyzvedne a přiveze vozem. Vlakem směr Nymburk, přestup směr Kopidlno. Vlastní doprava směr Kopidlno.

Adresa: Chalupa Široké srdce, Bílsko 22 - Údrnice. Parkování pro vlastní povozy zajištěno.

Kurz vede praktik Tradiční čínské medicíny Jiří Hötzel, s bubny vás seznámí muzikoterapeutka Helena Machová.