o nás

KDO je KDO

Přeju tobě i vám všem, ať hlavním přínosem našich setkánína cestě k tvému vyléčení 

na cestě k tvému vyléčení 

jsou tyto možnosti, doteky:


* smysluplná diagnóza
* léčebný plán šitý na míru a okolnosti
* adekvátní ošetření vycházející z jedné či více metod (TCM, akupuntura, fytoterapie, dietetický návrh, shiatsu, tuina, reflexní či jiná manuální terapie, EFT, NLP, theta healing,  detoxikace, informační přípravky a technologie, energetická medicína...)
* během léčby sledování a vyhodnocování probíhajících změn v organismu, a s tím spojená adekvátní reakce
* doporučení vhodných postupů, které budeš provádět za "domácí úkol" (cvičení, meditace, detoxikace, automasáž, dýchání...)

Nejvíce se u nás setkáváme s lidmi, kteří si přinášejí CIVILIZAČNÍ SYNDROMY - DYSBALANCE, která vznikají hlavně z nepochopení těla jako svébytného systému a odtržením od přírodních, tj. přirozených vazeb, ať už k sobě samým či k přírodě:
alergie, astma, ekzémy, lupénky, akné, obezita, nadýmání, pálení žáhy, průjmy, zácpy, bolesti hlavy, migrény, tinitus, bolesti pohybového aparátu, artritida, menstruační problémy, potíže v menopauze, neplodnost, udržení plodu, cysty, chronická a opakovaná onemocnění, záněty, močového měchýře, čelních dutin, otoky mandlí, angíny, chřipky, nachlazení, chronické infekční zátěže se svými projevy: borrelióza, mononukleóza, chronická únava (EB virus), mykózy, kvasinková přemnožení, opary, afty, zooinfekce, parazitární zátěže....


Ať je cesta pestrá, obohacená hojně o tvůj, váš aktivní přístup. Proto připravujeme různé tématické semináře a kurzy o tom, jak si udržovat zdravý životní styl, optimální návyky, automasážní a další postupy, které lze aplikovat také na ostatní členy domácnosti, v zaměstnání atd.


PRAVIDLA spoluúčasti na léčbě:

Osobní účast (domácí příprava čajů, cvičení, meditace, pobyt v přírodě - oživující prostředí, podporující lidi, omezení sledování médií (tv, rádio a sítě), radostné činnosti....

Jan Michal Čoltko

Analýza osobnosti - z pohledu numerologie, astrologie

Access Bars Conciousness

Australské květové esence

Metamorfní technika

Analýza čaker a harmonizace

Vysokovibrační esence - LIBERATION a další