top of page

10. VÝROČÍ ZÁKAZU

27. 11. 2023

svoboda je jen taková "muška zlatá"... ale nemá být

má být pevně zakořeněna v Ústavě národa, který má suverénní práva. Tato Ústava je nadřazena všem zákonům, i těm nejpaskvilnějším, nejkorporátnějším i nejfarmamafiózním.

Pokud jsou tato Vyšší práva neustále porušována přímo "volenými zástupci lidu", o čemž se dá lehce v Československu pochybovat, tak takový národ nemá suverénní postavení a práva.


Nu, každý si odpověz sám.

V případě květiny - byliny - houby Coriolu versicolor, po česku Outkovka pestrá, je tento teror evidentní. A je třeba se mu postavit. Tato houby má mimořádné schopnosti a umí se postavit i těm "zákeřným" nemocím jako jsou RA..... Nesmí se to říkat... A proto se zakáže.


Protože kdyby mohlo pomáhat něco z přírody, něco jiného, prostě cokoli mimo státem "doporučované" technologické postupy a ústavy, tak by se dle lobystů mohla masa pacientů snad i léčti sama. A ouha !


Tohle asi někdo ve skrytu nechce. Tak pošle dopředu zvolené voly, aby zabránili jakýkmoli způsobem prodeji takovéhoto pomocníka na cestě ke zdraví.


Ale tohle se týká i mnoha dalších bylin, odvětví průmyslu či potravin. Víme, kde žijeme.


Přeposílám proto tuto výzvu. Piďte se, hledejte... Hledej, proč se nemůžeš rozhodnout ke své cestě ke zdraví. A nebo si přečti Orwella či jiné návody na zotročování.


A já volám:


AŤ ŽIJE OUTKOVKA, A%T ŽIJE PŘÍRODA, AŤ ŽIJE OTEVŘENÉ ODVÁŽNÉ SRDCE A ZDRAVÝ ROZUM !

--------------------------


Smutné 10. výročí udělení zákazu Coriolus versicolor v ČR, prvního takového v EU


Coriolus představuje jednu z možných dystopických budoucností pro všechny myslitelné tradicí osvědčené přírodní prostředky, které mohou z evropského trhu zmizet každým dnem.

Proto již 10 let bojujeme nejen za zachování Coriolusu na českém a unijním trhu. Ačkoliv boj stále není u konce, už nyní je zřejmé, že finální dopad už má a dále bude mít kauza Coriolus i na mnohé ostatní přírodní prostředky.

Děkujeme Vám, že spoluprací s námi podporujete tento spravedlivý boj o zachování lidských práv na svobodnou volbu způsobu péče o vlastní výživu a zdraví celé naší široké komunity.Děkujeme Vám za přízeň!

PRAGON s.r.o. - obchodní oddělení

bottom of page