NESMRTELNOST

Esence IMMORTALITY - Nesmrtelnost

Tato esence je svého druhu zcela výjimečná. Usiluje o revitalizaci člověka a navrácení zpět k jeho mladistvému já, otevření nových potenciálů a aktivaci vnitřního základu mládí. Získání nové mladistvosti sebou nese novou vitalitu, čerstvou energii a radost do každodenního života.

Její původ vychází z velmi jedinečného procesu, který se vyskytuje pouze v přírodě. Immortality je vibrační esence a hlavní složka je získaná alchymickou cestou z nesmrtelné medúzy (Turritopsis Dohrni), která se dokáže regenerovat jakmile stárne, a nebo je zraněná. Když dosáhne určitého věku, automaticky zapne biologický mechanismus a vrátí se do své mladší verze. Tato regenerační schopnost - sdělení či příkaz všem buňkám - bylo alchymicky zachyceno ve vodě, a to je forma, kterou naše tělo dokáže pochopit a využít. Výsledků si všimneme téměř okamžitě. Během klinického hodnocení se za 1-2 dny objevily zvýšené hladiny energie, mladší vzhled se projevil po 1-2 týdnech, po 10 dnech si změny vzhledu všimli i blízcí lidé...

Pozitivní přínosy esence:

 • Obnovení vitality, zvýšená hladina energie
 • Zdravá pleť, ubývání vrásek
 • Zlepšená pohyblivost a menší bolesti kloubů
 • Činnost bez větší námahy
 • Hluboký pocit relaxace a kratší doba regenerace
 • Zvýšené libido
 • Žití v přítomnosti beze strachu
 • Návrat k hravosti a větší aktivitě
 • Schopnost pohybovat se plynuleji a s větší přesností
 • Zvýšená chuť k jídlu a pití, ale zároveň úbytek nezdravé váhy
 • Pocit větší síly a větší touha po tělesném cvičení
 • Radost ze života
 • Zaznamenán byl i růst vlasů
 • A mnoho dalších změn...


Doporučení:

Obvyklé dávkování je 7 kapek denně nebo obden.

Dle věku a stavu organizmu postačí k dosažení kýžených výsledků 1-2 lahvičky esence během několika let.


Vraťte se zpět v čase a získejte přístup k fontáně mládí


Některé zkušenosti uživatelů esence:

Používám esenci 3 týdny. 25 let působím jako redaktor pro různé časopisy o zdraví a životní styl a měl jsem možnost zkontrolovat stovky zdravých produktů. Nikdy jsem nezažil produkt s tak hlubokými výsledky v tak krátké době. Podle mé osobní zkušenosti mám nejneuvěřitelnější energii, doslova neomezenou, výrazně jsem zlepšil pohyblivost a flexibilitu kloubů. Moje pleť se cítí baculatější a měkčí. Další zvláštností je, že voda mi chutná neuvěřitelně lahodně a jsem nucen více pít. Je to taková zajímavá cesta, mám pocit, že se toho tolik učím o procesu odstranění stárnutí. Moje tělo se pohybuje odlišněji, s větším důrazem. Jsem ohromen hlubokým dosahem a velkými účinky. Někdy jsem se cítil příliš nabitý na spánek, ale jakmile jsem ležel v posteli, usnul jsem bez přílišných obtíží.

Opravdu cítím, že tato esence je nejvíce průlomová a jsem zvědavý na dlouhodobé účinky.

                                                                        Robyn Wilkinson, redaktor časopisu HOLISTICA


Po ranním užití esence jsem byla naplněna krásným pocitem dětské radosti. Cítila jsem se velmi přítomna ve svém tle a smyslech a spojená se svým okolím. Barvy, textury a zvuky byly mimořádně živé. Bolest kloubů je nyní menší a pocit radosti pokračoval i odpoledne. I ve večerních hodinách jsem byla ve stavu radostného nadšení, které jsem už dlouho nezažila.

                                                                                                                                        R.E.


Tuto esenci používám pouhé 2 týdny. Moje kůže je znatelně měkčí do té míry, že to komentoval i můj partner - minulý večer mi pohladil obličej a nemohl uvěřit té změně. Moje hladiny energie se znatelně liší, moje nálada je lehčí a šťastnější. Mám mnohem více trpělivosti a schopností ve vztahu k mé nejmladší dceři, což je výrazný rozdíl. S větší radostí a vnitřním nadšením se mi zdá mnohem snažší se dostat přes každodenní úkoly a činnosti. Nechci, aby tento pocit skončil!

                                                                                                                                TIFFANY JONES