MOXA a BAŇKY

Na kurzu se dozvíš mnoho cenných teoretických informací, které si odnášíš i domů v papírové verzi. Hlavní důraz je na Každý má možnost si vyzkoušet techniky jako či . Celé setkání je naladěno na praktičnost provedení moxování a baňkování. Každý má možnost si vyzkoušet techniky jako učeň či model. Celé setkání je naladěno na vlně humoru, nadhledu, skupinové energie podobně nadšených lidí. Současně se každý z nás dozvídá více sám o sobě prostřednictvím reflexe ostatních.

O přestávce nabízím jako bonus cvičení Qi Gong, které je taktéž integrovanou součástí TČM (trad. čínské medicíny).

Ze semináře si odnášíš také odvahu působit nejen na své tělo, ale i na blízké doma, v práci či před a po sportovních aktivitách.

Zaobíráme se nejen ošetřováním jednotlivých bodů na drahách a jejich dopadem na naše zdraví, ale také celými sestavami pro různé disharmonie (kašel, bolesti, nespavost, ženský cyklus...).MOXIBUCE - MOXOVÁNÍ

Je zahřívání hořící pelyňkovou tyčinkou převážně z kvalitního čínského pelyňku. Seznámíme se s variantou moxy zuhelnatělé, která se dá používat v uzavřených prostorách našich zimních obydlí. 

Hlavní přínosy moxování najdeš tady: MOXA

inspirační video: JAK SE ZLEPŠIT v horách dole pod textem 


BAŇKOVÁNÍ

se skleněnými, plastovými či bambusovými baňkami má zcela nezastupitelné použití při rozhýbání některých blokád, ale také při celostních potížích člověka. 

O baňkách je něco tady: BAŇKY


Celé setkání je formě tzv. workshopu - po seznámení se s nezbytnými základními principy tradiční čínské medicíny se vrháme do praxe, která bude probíhat s přestávkami celý den. Zaměříme se na předem připravené obrazy použití a jako vrchol si dáme dotazy s možnostmi pro různé případy v rodině i okolí.

Výukový materiál je v ceně semináře. Taktéž lehké občerstvení (polévka).

K dispozici jsou v Centru Altán sady moxovacích doutníků i vybraných baněk. Je možno je na místě zakoupit a odnést na domácí praxi.


Stručný program:

9.00 úvod, seznámení

9.30 interaktivní prezentace

10.30 první praktika s moxou dle postupů, které zazněly na prezentaci a které si každý z účastníků osvojí pro denní potřebu

12.00 obědová přestávka

13.00 dalším tématem je baňkování - opět na základě principů hrad. čínské medicíny budeme zkoušet a trénovat pod mým vedením první pokusy s baňkováním na druhém člověku až ke zručnosti. Z učně se stává tovaryš :-)

15.00 po zasloužené přestávce můžeme porovnat "své peří", tedy energetický obal pomocí jednoduchých, ale velmi efektivních cviků Qi Gongu /čchi kung/ - čínského zdravotního cvičení

poslední část se věnujeme konkrétním případovým studiím nebo konkrétním potřebám zlepšení zdravotního/fyzicko-mentálně-duševního/ stavu účastníků.

Konec celého setkání je plánován na 17.00.


Pro koho je seminář určen: pro všechny, kteří mají vědomý zájem o sebe a pak také o další lidičky.

Není vhodný pro lidi s epileptickými záchvaty, těhotné ženy (lze používat, ale ne na některých částech těla a bodech), lidi s celotělovým ekzémem. Dále pro hluboce vyčerpané lidi, u těžkého suchého kašle či probíhající infekci.

Co s sebou: volné oblečení na práci, gumičku do vlasů, pokud máš delší, poznámkový blok, chuť něco nového objevit, svačinu dle potřeby. Na místě je čištěná voda, čaj, vypadá to i společnou polévku. :-)


Kde se setkáme? CENTRUM ALTÁN, Baranova 31, Praha 3

Kdy ? 26.listopadu 

ZAČÁTEK je v 9.00 hodin. Vhodné je být na místě aspoň 15 min před začátkem. Učebna je otevřena od 8.30.

KONEC jsem navrhnul na 17.00. Pokud se trochu "protáhneme" kvůli podrobným dotazům, tak ti, kteří skončí přesně v 17h o nic nepřijdou - vše zaznamenáme a vzájemně si sdělíme dohodnutými kanály (Telegram, email).


Setkání - praktický seminář čili workshop svolávám jako zkušený praktik tradiční čínské medicíny a taky proto, že mě baví předávat tuhle radost dále :-)

Těším se na každého/každou z vás :-)ANO jsem připraven/a se zúčastnit

Zarezervuj si místo včas. Rezervaci ti potvrdíme e-mailem.


CENA je 1500 korun českých

Prostřednictvím tlačítka se ocitneš na eshopu IMUNITA DUŠE, kde se PO VYPLNĚNÍ POTŘEBNÝCH ÚDAJŮ dostaneš k PLATEBNÍMU ROZHRANÍ. Platit lze buď přes PayPal nebo bankovním převodem.

V odůvodněných případech se může tato částka převést do dalšího semináře. Mezi důvody mající smysl lze počítat závažnou nemoc, katastrofu, situaci v níž neovlivňuješ možnost se účastnit.