MODRÝ LOTOS

Esence BLUE LOTUS (Modrý lotos)

Esence Modrý lotos je krásná, jemná a posvátná vibrační esence. Vyrábí se alchymicky potencováním esence modrého lotosového květu ve vodách červeného a bílého pramene z Glastonbury.

Květ Modrého lotosu byl považován za nejcennější a nejvzácnější bylinu starověkých Egypťanů, především vysokých kněží, kteří jí hojně používali ve vyšších dávkách k dosažení vyšších stavů vědomí a k snadnějšímu napojení na svou božskou podstatu. V dnešní době ale může používat Modrý lotos každý a může tak získat obrovské emocionální výhody.

Často děláme špatná rozhodnutí, protože tak činíme ve stresu, v časové tísni nebo ve stavu úzkosti. Esence Modrý lotos je skutečným požehnáním pro současnou dobu, protože nám umožňuje návrat do našeho klidného stavu, dělat rozumné rozhodnutí v souladu s našimi vnitřními hodnotami a přesvědčeními.

Energie Modrého lotosu působí jako "přelití hedvábí" na náš nervový systém. Vytváří jemný a uklidňující účinek na hluboké úrovni, což nám umožňuje vrátit se k naší přirozené reakci na okolní svět, reakci beze strachu, stresu a napětí v těle.

Esence je také velmi užitečná pro lidi, kteří mají problém se spánkem, jsou ve stavu dlouhodobého rozrušení a chtějí být klidnější a vyrovnanější než obvykle jsou a než to sami dokáží. Důležité je, že účinek esence nezmění jasnost vnímání, ale člověk získává klidnou otevřenost světu, dané realitě a zážitkům. Dochází také k regeneraci nervového systému.

Další složkou esence jsou posvátné červené a bílé prameny z Glastonbury. S tímto místem je také spojena legenda o bájném ostrovu Avalon a s posledním odpočinkem krále Artuše. Glastonbury je posvátným poutním místem, kde se i dnes setkávají křesťané a lidé z nejrůznějších duchovních směrů a přesvědčení a společně zažívají pocity klidu, lásky a sounáležitosti. Posvátné prameny jsou známé svými zázraky a podle staré legendy žije pod blízkou horou drak, který tyto prameny chrání.

Voda z červného pramene má větší obsah železa a ovlivňuje mužskou energii, voda z bílého pramene má větší podíl vápníku a má vliv na ženskou energii. Spojení obou principů v nás pomáhá k většímu vnitřnímu míru a pochopení v mezilidských vztazích. Umožňuje nám žít v jednotě se vším co je.

Esence Modrý lotos má silné podpůrné účinky, když se užívá s ostatními esencemi. Ty odstraňuji staré a těžké emocionální nánosy a vzpomínky a esence

Modrého lotosu výrazně podporuje nervový systém a regeneraci. Pomáhá usnadnit a urychlit proces čištění a transformace.

Posláním esencí je rozšířit osvobození do všech koutů světa tak, aby každý člověk mohl mít šanci žít svůj plnohodnotný život tím, že odstraní spoustu uložených emocionálních nánosů, zatěžujících vzpomínek a bolestí.

Staňte se člověkem, kterým opravdu chcete být.