Metamorfní Motýlí Technika  

CO JE METAMORFNÍ MOTÝLÍ TECHNIKA ?

Metamorfika probouzí při své aplikaci v lidech transformační samoléčebný proces, jež se aktivuje jemnými dotyky na chodidlech, dlaních a na hlavě. Čím jemnější a nenápadnější, tím silnější, hlubší a trvalejší. Aktivuje změny v těch nejhlubších vrstvách člověka. Dochází ke znovuobnovení jeho plného potenciálu ve všech jeho aspektech: zdraví, postoje k sobě jako sebedůvěra a sebehodnota, postoje ke druhým i k životním situacím. V následku toho se proměňuje život samotný a jeho kvalita. 

Člověk postupně proměňuje své postoje, reakce a životní vzorce, mažou se limitující programy. Dostává se do vnitřního souladu a ke svému plnému potenciálu zdraví, vitality, přirozenému uplatnění svých talentů.

Prožitky ženy i plodu v průběhu prenatálního vývoje mají přímý vliv na vytvoření základní matrice vznikající bytosti a to nejen na nastavení jejich postojů a charakteru, ale také na množství její osobní vitální energie, čili na její energetické nastavení. 

Jemná, ale nesmírně účinná a hluboká terapie se soustředí pouze na reflexní zónu páteře chodidel, rukou a hlavy. Tato zóna zachycuje celou časovou periodu těhotenství od početí, (zóna kloubu palce - první krční obratel) až po moment narození (zóna paty - spodní část křížové kosti). Technikou působíme na energetické bloky, které se v daném období utvořily.

KOMU JE URČENÁ ? Všem. Je výborná pro dospělé i děti. Doporučuje se přímo v období těhotenství. Současně zajistí výrazné zlepšení nejrůznějších zdravotních problémů, i těch velmi starého původu.

JAK ÚČINKUJE ? Technika používá vrozenou schopnost regenerace každého organizmu. Aktivním principem je vitální (životní) energie ošetřovaného. Má hluboký, trvalý a nenásilný účinek, který neprovokuje žádná traumata.

Tuto metodu je možné aplikovat komukoliv, nemá žádné vedlejší účinky.