Očko, vakcínka

04.12.2021

            Tento článek jsem připravil pro zájemce z řad především nevakcinovaných lidiček.                  Aby věděli, co kolem nich děje a co mohou pro sebe a své okolí udělat, ať už v rámci prevence či řešení možných následků tohoto pokusu k ovládnutí lidstva.

Osobně mám s vedlejšími dopady tzv. očkování celoživotní zkušenosti, dále je mám zprostředkované z rodiny a za léta praxe také od vás, kteří hledáte u mě pomoc.

Více už se k tomuto tématu nevyjadřuju - toto dle mého názoru bohatě k tomu, aby ses mohla/a orientovat a otevírat se PRAVDĚ, LÁSCE, SVOBODĚ, HUMANITĚ.

Komu se zdá článek konspirativní, nechť se, prosím, přesune jinam.

Díky všem


PROČ JE OČKOVÁNÍ NEBEZPEČNÉ ?

1/ Nepřesvědčivé, vratké základy, spojené se zfalšováním výsledků experimentů vakcinace na lidech od Edwarda Jennera a Luise Pasteura.

2/ Za 100 let výzkumů klasické školní medicíny se potvrdilo, že tato cesta - "medicína" způsobila očkováním více utrpení a úmrtí než jakákoliv jiná aktivita školní medicíny. 
Dr. Edward Jenner (1749 - 1833) v roce 1796 experimentuje s očkováním proti pravým neštovicím. V roce 1798 píše o 23 případech očkování, mezi něž zahrnul 15 případů osob, které vůbec očkovaní nebyli a spontánně se vyléčili z onemocnění pravými neštovicemi. Z celé skupiny byly jen 4 případy, které vykazovaly změnu k lepšímu, přičemž několik dní po očkování zemřel 5letý John Baker, a díky tomuto podvodu se už očkuje více než sto let po celém světě !!!
Chemik Luis Pasteur (1822 - 1895) experimentoval se slinami vzteklých psů, kde nemohl dosáhnout žádných hmatatelných důkazů. Z toho usoudil, že původce nemoci musí být velmi malý, neviditelný pro lidské oko. Celá jeho teorie očkování je založena na jednom případu kluka pokousaného vzteklým psem. Dotyčný kluk tuto infekci přežil, ale to se stalo i se dvěma muži, kteří dítě zachraňovali před psem a byli také pokousáni. Tito muži nebyli dopraveni do Paříže k Luisi Pasteurovi, tudíž nebyli očkováni, takže buď neměl dotyčný pes vzteklinu, nebo jí neměl ani očkovaný chlapec. 
Tím položil základy celého očkovacího průmyslu, teorii o infekci a viru, v roce 1885 zavádí očkování proti vzteklině, pak proti sněti slezinné atd.


Z toho vyplývají následující závěry:

1) Nikdy neexistoval důkaz o ochraně a účinku vakcinace!!!

2) Očkování dokáže způsobit obrovské škody na lidském zdraví!!!

3) Očkování neposkytuje ochranu, jak je nám slibováno!!!


VÝROBA VAKCÍN

Kultury použité na výrobu vakcín se pěstují na zvířatech např. na slepičích vejcích, v krvi zvířat nebo na usmrcených lidských plodech, je to tzv. medium. Dále se k tomu používají tzv. Hela buňky, které jsou spojené s paní Henrietou Lacks, jenž onemocněla progresivní rakovinnou nemocí, její rakovinné buňky po jejím úmrtí používají k výrobě vakcín. Dalším pojmem jsou Vero buňky, které pochází ze zvířat, většinou z kočkodana zeleného. Poté máme geneticky vyrobené vakcíny, které se označují jako "rekombinantní", v tom vidím ohrožení genetického fondu lidstva, což může v budoucnosti způsobit biologickou katastrofu. 

SLOŽENÍ VAKCÍN

Každá vakcína obsahuje 80 - 100 složek, proto jsou velmi nebezpečné pro malé děti, které se nemohou bránit a při první vakcinaci nemají vyvinutý ani svůj imunitní systém. Tyto složky nejsou uvedeny v příbalovém letáčku, protože uvést se musí jen látky přidané mezi výrobou a balením, takže úřady povolující tyto vakcíny, nemají žádnou vědomost o složení vakcíny, které je součástí obchodního tajemství výrobce vakcíny. 
Vakcíny se z 98% skládají z nervových jedů, které dodává chemický průmysl a jejich účinek je vyzkoušen, až když je povoleno jejich použití úřady. Tomuto povolení by měla předcházet klinická studia, která jsou většinou zmanipulovaná. 

Vakcíny obsahují: 

- antigeny - baktérie a viry
- konzervační látky - Thiomersal (obsahuje 48,9% rtuti), Natriumtimerfonat (obsahuje 43,7% rtuti), 2-Phenoxyethanol
- adjuvanty (pomocné látky) - rozpouštědla, pufry, fosfáty, karbonáty, stabilizátory (medium 199, polysorbát 80, hydrolyzovaná želatina, lidský albumín, sulfát hliníku
- přísady - emulgátory, antibiotika, formaldehyd
- zbytky - rtuť, Thiomersal, rekombinantní organizmy, výživný roztok

Rtuť způsobuje problém s učením, poruchy koncentrace, hyperaktivitu a taky autismus u dětí. Je to pro farmaceutické firmy výborný byznis, nejdřív naše děti udělají nemocnými a pak jim dají Ritalin, který má také hodně vedlejších účinků, tak předepisují ještě jeden lék na jeho vedlejší účinky. 

2-Phenoxyethanol je vědě znám už více než 20 let jako jed, který poškozuje nervy a ledviny. 
Lidský albumín se přidává proto, aby se předešlo anafylaktickému šoku dítěte, je přenesená cizorodá bílkovina do jeho organizmu, děje se přitom přenos viru ze zvířete na člověka. 

Sulfát hliníku se přidává kvůli zvýšení imunitní odezvy, u starších lidí způsobuje Alzheimerovu nemoc, které je charakteristická vysokým obsahem hliníku v krvi. 

Antibiotika se přidávají kvůli zánětům, které vyvolá očkovací látka a aby zůstaly pod kontrolou :-))))))))))))))). 
Farmaceutický průmysl tvrdí, že se bez přísad v očkovací látce nevytvoří v těle protilátky. 
Přitom je dokázáno, že počet protilátek v těle nevypovídá nic o jeho ochraně, je jen důkazem toho, že se organizmus dostal do kontaktu s původcem nákazy. Tento jedovatý koktejl se vstříkne do dobře prokrveného svalu, během několika málo minut se dostane do krevního oběhu dítěte a koluje dokola celým tělem. U dětí do tří let je velké nebezpečí kvůli extrémně propustné hematoencefalitické bariéře, kde se díky tomu usazují těžké kovy a tělo je není schopno vyloučit. Takto způsobená škoda ještě není u tak malého dítěte vidět. Problémy se většinou objeví ve věku 1 roku, kdy by dítě mělo vykazovat nějaké mentální schopnosti, ale neděje se to tak a souvislost s očkování se už popře. 


VEDLEJŠÍ ÚČINKY OČKOVÁNÍ

astma - po potlačené neurodermatidě
alergie - každé druhé dítě, má to stoupající tendenci
snížená imunita - proti mnohým nachlazením a onemocněním
časté záněty mandlí a středního ucha
poruchy řeči - více jako 50% prvňáčků nedokáže správně mluvit
poruchy chování - hyperaktivita
neutišitelný křik nebo pláč 
HHE - hypotonické hyporesponzivní epizody
náhlé úmrtí dítěte (SSID) - často po očkování proti tetanu, záškrtu a černému kašli
apnotické pauzy, zástavy dýchání - mající trvání několik málo nebo více sekund v noci při spánku
křečové záchvaty, febrilní křeče především po očkování proti spalničkám, přiušnícím, zarděnkám a planým neštovicím
ochrnutí - ochrnutí končetiny, očkované ruky, nohy nebo celé tělo
epilepsie - poškození nervů a ledvin nervovými jedy ve vakcíně
autoimunitní onemocnění - skleróza multiplex po očkování proti žloutence typu A, proti rakovině děložního hrdla, proti klíšťové encefalitidě (FSME) 
diabetes, juveniální cukrovka - objeví se po očkování proti klíšťatům, přiušnicím a HIB
encefalitida a menigitida - možnost objevení se po každém druhu očkování
Guillan-Barré syndrom (GBS) - ochrnutí, které vede k zástavě dechu hlavně po očkování po FSME a chřipce! 
chronická únava a deprese - hlavně po očkování proti žloutence typu A a B
neklid jako předzvěst hyperaktivity
počůrávání dítěte - když by už mělo mít vypěstované hygienické návyky
poruchy spánku
pozastavení růstu na 2-3 roky
zaostalost vývoje na více let
velmi častá úmrtí po očkování

A CO JSI Z THO MĚL/A TY ČI NĚKDO Z TVÉHO OKOLÍ ?


STUDIE O ÚČINNOSTI VAKCÍN

V žádném případě neexistuje kontrolní skupina a výsledky testů jsou zfalšované, studie účinnosti jsou financované farmaceutickou společností, která vyplatí honorář dotyčnému jen po dosvědčení pozitivního účinku vakcíny. V opačném případě honorář není vyplacen a studie nesmí být zveřejněna, je majetkem farmaceutické firmy. Dále důkaz účinnosti vakcíny je založen na přítomnosti protilátek v těle, které jsou jen potvrzením kontaktu organizmu s původcem nákazy. Statistiky a výsledky se upravují a zkreslují do té doby, dokud nesvědčí ve prospěch farmaceutické firmy. 
Neexistuje ani jedna neutrální studie o účinnosti vakcíny, kterou by provedl nezávislý vědec s náhodnou dvojitou slepou zkouškou, kde by byly dvě skupiny dobrovolníků, z které by jedna dostala vakcínu a druhá placebo, přesto jsou vakcíny registrovány. 

PROČ VYMIZELY NEMOCI ? 

Měly už klesající tendenci dávno před počátkem očkování, už tehdy klesalo jejich rozšíření a závažnost. Dělo se to díky následujícím faktorům: 

dostatečná výživa, čistá pitná voda, hygiena, teplé, suché bydlení, mír a blahobyt

Neexistuje ani jedna vakcína, která by alespoň na několik hodin dokázala ochránit nás, naše děti, naše zvířata před nákazou!!! Očkovaný člověk může kdykoliv onemocnět, ať už v důsledku nehody nebo po oslabení zdraví jako neočkovaný člověk, nebude v tom žádný rozdíl, jeho nemoc nebude mít ani slabší průběh nebo méně komplikací. Onemocní stejně jako neočkovaný člověk a někdy ještě vážněji a dříve, protože u něj došlo k poškození imunitního systému na vícero úrovních !!! Jsou dvě skupiny dětí, které by neměly být očkované, a to nemocné a zdravé !!!

Všechny uměle vyvolané epidemie či pandemie různých "chřipek, antraxů, ebol a dalších nepřátel" jsou důkazem neobvyklé aktivity farmaceutického průmyslu, který ovládá všechna media a tak šíří strach a paniku mezi lidmi, aby se nechali dobrovolně naočkovat tím svinstvem, které by nás mělo ochránit před jakýmsi patogenem. Tato nebývalá aktivita je nanejvýše podezřelá, protože na obyčejnou sezónní chřipku umírá mnohem více lidí, než doteď umřelo na pandemická ohrožení. Jako obvykle pro nás připravili jedovatý kokteil, za který by se nemusel stydět ani dr. Mengele. V těchto případech po očkování hrozí neplodnost, Guillan-Barré syndrom, migrény, chronické únavy, plicní příhody, výrazně snížená imunita, a další závažná autoimunitní onemocnění. Kromě jiného z omezení dýchat čistý vzduch pomocí dusítka na obličeji hrozí sociální fobie, neschopnost žít ve svobodném společenství, neschopnost zdravě navazovat kontakty, ztráta přirozené komunikace, vyjadřování, svoboda projevu, stálá přítomnost strachu ve všech oblastech lidského života, což vede k jedinému cíli:

OTROCTVÍ. VŠECHNY CESTY MĚLY VÉST K ABSOLUTNÍ VAKCINACI CELÉ PLANETÁRNÍ POPULACE.

V AFRICE JSOU UŽ VÝSLEDKY NA POPULACI VIDĚT.

POKUD SE CÍTÍŠ JAKO VĚDOMÁ LIDSKÁ BYTOST - HOMO HUMANOIDES, POSTAV SE A ŘEKNI SVÉ:

DOST


PREVENCE PŘED VPICHEM KOKTEJLU

- homeopaté doporučují před očkováním podání Thuje 30C.

- o vytěsnění horka a toxinů z krve se dobře postará taktéž směs z čínských bylin.


Efektivnější cesta:

- 2 dny před aktem přijmeme homeopatickou potencovanou vakcínu, 10 kuliček v potenci 200K a po očkování to opakujeme ještě v ten den. Nebude-li v brzké době další očkování, vezmeme po 1 měsíci po čtyři po sobě jdoucí dny znovu potencovaná vakcína v vzestupné řadě (30K, 200K, MK, XMK). Koriguje se tak jakékoliv možné narušení hlubších vrstev energetického těla. Pokud se i přesto objeví komplikace, doporučuje se v akutním stádiu po 3 dny podávat potencovaná vakcína 200K ve vodním roztoku, potom po několika týdnech znovu zopakovat celou sérii.

Tato metoda dociluje jednoznačně méně vedlejších účinků vakcinace po vakcinaci. "Energetická" úroveň se takto dostane pod ochranu, kterou už není schopné očkování více narušit. Organizmus - tak říkaje - dostane upozornění, že se blíží umělé vyvolaná choroba a díky tomu je lépe schopen udržet si rovnováhu. Nesmíme zapomenout na to, že chronické potíže se objeví jenom tehdy, když dojde k narušení hlubších vrstev našeho energetického těla.

Dále jsou ve hře tito významní pomocníci:

- Shuang Huang Lian - směs čínských bylin

- výtažek z badyánu (anglicky Star Anis), původní zdroj léku Tamiflu

- medicinální houba coriolus versicolor - outkovka pestrá

- právenka - andrographis, antitrombotický efekt (zabraňuje vzniku krevních sraženin)

- cistus, šišák, kozinec, šalvěj červenokořenná, křídlatka, a ještě další byliny

- DMSO - dimethylsulfoxid

- a jednoznačně oxid chloričitý - Cl02, snadno dostupný a dávkovatelný jako verze CDS2


POSTVAKCINAČNÍ SYNDROM

je to, co se odehrává po vakcinami, či dnes chemizaci organismu jedovatými látkami. Tyto projevy přicházejí často po velmi dlouhé době, aniž to máme ve spojitosti s koktejlem hrůzy ve svém těle. Chorobu šíří očkovací látky, nikoli, jak je nám lživě předkládáno, patogen (vir, baktérie...) sám...

Různé infekční nemoci jako např. neštovice, chřipka, mononukleóza, CMV (cytomegalovirus) jsou také schopné vyvolat chronické symptomy dlouhou dobu potom, co zmizela původní choroba.

Nejúčinnější cesta ke zdraví je PREVENCE. Do ní se řadí:

Pozn.: slovo "zdravé" je výraz pro optimální využití níže uvedených položek)

- ZDRAVÉ DÝCHÁNÍ

- ZDRAVÉ MYŠLENÍ

- ZDRAVÉ CÍTĚNÍ

- ZDRAVÁ STRAVA

- ZDRAVÉ SOCIÁLNÍ KONTAKTY

- ZDRAVÝ POHYB

- ZDRAVÝ ŽIVOSTNÍ STYL, KAŽDODENNÍ POBYT V PŘÍRODĚ


A NAOPAK DO TĚLA NEPATŘÍ:

- JEDOVATÉ LÁTKY V KRVI, V TĚLE (VAKCINACE, FLUOR, AMALGÁMOVÉ PLOMBY, PESTICIDY, HERBICIDY, INSEKTICIDY, a další -cidy, UMĚLÉ HMOTY, PLASTY, VÝPARY Z AUT, KOMÍNŮ, BARVY, JEDOVATÁ KOSMETIKA, JEDOVATÝ NÁBYTEK,

- STRES čili STLAČENÍ, SPĚCH

- ZÁVIST, NENÁVIST, ZLOBA, STRACH, LÍTOST, STAROSTI, NEUSTÁLÉ PLÁNOVÁNÍ, ZÁVISLOTI NA HMOTĚ, PENĚZÍCH, VZTAZÍCH, ZAMĚSTNÁNÍ, MINULOSTI, BUDOUCNOSTI, NA ČEMKOLI..)

- SLEDOVÁNÍ MAINSTREAMOVÝCH MÉDIÍ, ZAPOJOVÁNÍ SE DO ROZHOVORŮ O POLITICE, STRACHU Z CESTOVÁNÍ, Z REPRESÁLIÍ, POLICIE, VAKCINACE...


Zdroje: převzaté materiály z Vilcakul.webnode.cz a vlastní studia A ZKUŠENOSTI...


Pro úplnost přikládám výzvu Dr. Simone Gold, která ve videu na odkazu níže shrnuje hlavní body lži a klamů, které nám, lidem předkládají globalističtí samovládci.

dozvíš se zde, uvidíš zde:

- o obelhávání veřejnosti médii

- o důkazech, kterak média způsobují strach určený k ovládání lidí

- příklady jak státních médií předkládají lživé zprávy o úmrtích v nemocnicích

- o falešných příbězích

- o podvodu kovidu v nemocnicích, o podvodu registrací

- info o celosvětovém probouzení mezi lékaři

- jak australská ministrině zdravotnictví řekla, že covid je nový světový řád.......


Mějme se rádi a čiňme si to co chcem, aby činili druzí nám. -j-