Konec hypnózy v Čechách

28.02.2023

Bylo to jednoho březnového rána LP 2008, když jsem vzal malou přenosnou krabičku s názvem televizní přijímač a odnesl ji do auta. Otočil klíčkem a jeli jsem spolu do sběrného dvora na Libeňském ostrově. Pán "sběrač a třídič" po mně chtěl občanský průkaz, jestli náhodou tahle televize nepatří do jiné lokality, to bych musel zaplatit poplatek. Položil jsem tu "mašinku" na sny do určeného kontejneru a mentálně i emočně se od ní odpojil. 

15 LET BEZ HYPNÓZY

Zkoušels /las někdy odložit kafe, cigaretu, dorty, okusování nehtů, četování, sms-kování nebo jinou závislost ? Je to jednoduché ? No zcela ano a pro jiného zcela nikoli. Tohle bylo zcela a úplně snadné. Jak to, ptáš se ? Několik let jsem měl možnost tvořit cosi pro jednu komerční televizi a tu a tam jsem uviděl pod pokličku, jak se "vyrábí" z nuly zprávy. Když jsem postupně pronikal do principu tvoření zpráv a zábavných pořadů, byl to pro mě skutečný objev. Už jsem nebyl elév nepoznamenaný systémem, již jsem pár let v komunismu pobyl a také v rádoby novodobém komunistickém kapitalismu jsem se pohyboval. Ovšem továrna na sny, to je něco jinšího. Vše podléhá představám jakéhosi gurua, který požaduje jasný výsledek vysílání všech pořadů - SLEDOVANOST. Tady není žádná zodpovědnost za to, co se lidem donese až do bytu, co do bytu, do jejich hlav, buněk, nervů, hormonů, zažívací soustavy, pánve, dělohy....zkrátka všude jste prosyceni tím, co je vám předkládáno. a pravidelně opakováno. Až...až tomu začnete sami věřit. Je tedy televize o víře ? Jako náboženství ? V podstatě je novodobé náboženství ? Nechceš žádnýho boha, toho už ti totalitka vygumovala za desítky let z hlavy, ale toužíš po nějakým vedení, že jo ? Potřebuješ někoho, kdo za tebe převezme velení a taky odpovědnost, že ano ? Tak tady se nabízí média. Ony umí bezvadně vytvořit kulisy mulisy, že vše je pro tvou spásu. A je to tady zase - SPÁSA. To už odněkud známe. Spása ve formě zábavy a nezaujatých zpráv z celého světa. No konečně, na to jsme čekali. Už žádní Čtyři z tanku a pes, Už žádnej Kapitán Klos, nebo Žena za pultem, a ani ty zastaralý romantický pohádky o chudém, který se chce stát králem...kdepak. Pěkně tržně po novu to rozjedem. Seriálky pro nešťastnéé ženy, kriminálky a horory pro pořádný chlapi, když přijdou z hospody a co dám těm našim malým ? Tak mrňátkům dodáme Teletabies - kdo nezná, raději nehledej, nebo budeš vážně pochybovat o smyslu lidství :-). Větším nasolíme Pokémony a veškerej matroš od dědka Disneye. A všude ať jsou střílečky, honičky, mordíky....To je fakt důležitý - je to příprava na otupělost až přijde skutečná válka... A ejhle, příprava byla dobrá - války jsou opět tady a my už je s gustem sledujeme on line, jako porody, transplantace orgánů apod. Když jsem se tomu před 30 lety smál, že je to blbost, aby tohle mohlo být v TV, tak jsem velmi pochybil. A ještě stále přituhuje....


"Vítáme vás u večerních zpráv. Naše vymyšlené hnusy ve studiu vám obklopíme nádhernými obrázky vyleštených celebrit, čerstvě narozených zvířátek v zoo kleci a usměvavá blondýna, jejímiž rty vycházejí všechny možné nechutnosti, strachy, chmury, vymyšlené mordy a zmanipulované války vám je donese až k svátečním stolu. Hezký večer. Zpravodajství začíná.."

Jídlo na svátečním stole se právě proměňuje v nestravitelnou hroudu hmoty a ty se svým tělem také :-)).

Ale hlavní faktor, který má televize splňovat, je manipulace s tvým mozečkem, s tvojí nervovou soustavičkou. A to se vcelku daří. Za pár měsíců věříš na vira, který zamorduje všechny lidi a na ulicích se budou válet mrtvoly v pytlích. Haha. Nestalo se. Pak zas věří mozeček, že jedině píchačka tě ochrání před zamordováním neznámým návštěvníkem od netopýrů. HAHA. Nestalo se. Všichni jsou nemocní stále dál dle vlastního protokolu - přesvědčení v nemoc, strach z nemoci, vymytá hlava z médií, soused straší z přenosu, doktor káže v přenosu, dej si to výš řvou zas v autobusu :-) HAHA. Zase jako před tím. Je to jen v hlavě. 

HYPNÓZA. Čehokoli, KOHOKOLI. 

Jestli Televize využívá jedno "volné" políčko navíc, do kterého vkládá podprahové informace, nevím, neviděl jsem nikde žádná políčka. Ale, co je hlavní formou hypnózy, jsou jednak různě předkládáná slova v různých formacích, seskupeních, dále se pak opakují v různých vysílacích časech a druhak je tu možnost vkládat různé podprahové frekvence do vysílání stabilně, ani o tom nevíme. V každém případě, znám mnoho pracovníků a dívačů na televize, kteří před zapnutím vypadají jako humanoidi a po několika hodinách sledování jsou z nich regulérní zombie bez krve a duše. Vzpomínám na Svěrákovu fantasy či sci-fi prvotinu AKUMULÁTOR 2. Během sledování telky se pánové postupně zhroutili do svých pohovek a mezitím jejich ega řádila štěstím bez sebe ve "virtuálním" prostředí někde za obrazovkami. Kde jaksi žila svůj "štastný" život, který si v realitě nedokázala vytvořit. 

Tedy efekt dle rčení "kam jde tvá pozornost, tam jde energie a tam tvoříš svou realitu". Že by Matrix. Tak něco. Zkrátka myslíš na blbosti, tak ja ti zrealizuju blbosti, říká mozek. Pozornost je jinak řečeno forma magnetismu. Pokud něco chci nebo nechci, tak tomu dávám vždy pozornost. A mysl ani mozek nehodlá analyzovat, co se tvá naučenost, tvé ego, tvá osobnost domnívá o záporce ve slovech a větách. Udělá to pro tebe. Co odmítáš, to ještě více přitahuješ - tady je k dispozici ještě naše stará dualita. 

A veledůležitá zkušenost: pokud bedýnku či placku člověk pravidelně sleduje, přestává být schopen se propojovat s ostatními bytostmi a stává se otrokem cizích "vizí". Dle nich pak myslí, se chová, jedná a event. si také své zdraví pošramotí. Řeknou ti, dotýkej se jen loktem, dej si to výš, tohle se neříká, tenhle stát je zlý, tihle lidé jsou nemocní, bez téhle pasty na zuby nebo boty nemůžeš žít. Opět velká HAHÁÁÁ. Bez těchto informací můžu skvěle žít !!!

No a tohle všechno jsem si ušetřil pro další léta. V autě mám rádio s pamětí pro kartu na mp3. Tam mám navoleny písničky pro pohodu, pro drsnou jízdu, pro zklidnění ve městě apod. Ale rádio dopadlo tak jako televize - nepouštím ho. Zkusil jsem to jednou a málem jsem "vykolejil". Byl to takový nával štvavé energie, že bych brzo pozabíjel chodce :-). 

Mimochodem TELE - VIZE, je původní zkratka z angličtiny "Tell a Vision" - "VYPRÁVÍM VIZI". Je to tedy krabička, kde ti vypráví své bláboly a ty při hypnobilitě svého "úložiště" se podle toho začínáš chovat. Největší nebezpečí je to pro děti, které u toho nechávají rodiče sedávat. "To mám jen, abych tu nebyla tak sama, když žehlím". Děs běs. Tuhle větu jsem slyšel od mnoha maminek.   

A pak se mě ptali: "A co děláš večer, když nemáš telku?" To mě ohromně pokaždé rozesmálo :-)). Je tolik krásnejch činností mimo válení se před vymývací bednou s pivem a brambůrky. Nebo už je to nejvyšší META lidstva ? Nebo spíš METLA ? Za sebe jsem rád, že jsem se mety i metly vzdal. Vidím mnoho jiných možností evo-luce. 

A jak to máš ty ?

...................

...................


Adresy sběrných dvorů najdeš na stránkách místních úřadů.Ať telka vzhůru (nebo dolů) letí k radosti tvých dětí ❤️


POZN.: Toto není návod na zahazování elektroodpadu z oken. Je to nebezpečné pro chodce a také je to neekologické. V přístrojích je mnoho drahých a leckdy znovu upotřebitelných součástek. Snad se následně použijí pro něco užitečného :-) Hurá. 

.TAK TŘEBA TOHLE JE MNOHEM LEPŠÍ