CO JE NOVÉHO V MEDICÍNSKÝCH TECHNOLOGIÍCH ?

16.03.2019

BEMER


Fyzikálně cévní terapie. Magnetoterapie. Zázračná technologie vodnářského věku? Možná ano.

MUDr. Rainer Klopp z Berlína vytvořil fyzikálně cévní přístroj se signálem BEMER, který se za uplynulých 20 let osvědčil v širokém okruhu ladění tzv. nemocí - tedy dysbalancí způsobených faktory jako je dědičnost, epigenetický přenos - přejaté vzorce chování, negativní přesvědčení, stres, hektika, nevhodná strava, v neklidu strávená strava, zplodiny v potravě, ovzduší, kosmetice, amalgámových zubních výplních, hormonální antikoncepce, očkování a mnoho dalších faktorů paušálně označovaných jako NEZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL.

Používání signálu přístroje BEMER je vhodné pravidelně opakovat.

1 i vícekrát denně.

Jiná varianta jsou celonoční programy běhěm spánku.

Další možností je centrální ošetření a následné ošetření adaptéry přístroje na konkrétních tělesných partiích.

Výrazného efektu se u dlouhodobých chronických dysbalancích dosahuje během několika týdnů, u těžkých případů několika měsíců.

JELIKOŽ KAPILÁRNÍ SYSTÉM CÉV JE ZÁKLADEM LÁTKOVÉ VÝMĚNY (KAPILÁRY PŘEDSTAVUJÍ CCA 75% KREVNÍHO ŘEČIŠTĚ), UVOLNĚNÍM KONTRAKCE TĚCHTO VLÁSEČNIC SE DOCILUJE VÝRAZNÉHO ZLEPŠENÍ VSTŘEBÁVÁNÍ VŠECH TĚLU DODÁVANÝCH LÁTEK - MINERÁLY, ENZYMY, VITAMÍNY, BÍLKOVINY, BYLINY, LEKY A ZVYŠUJE SE ÚČINNOST VŠECH OSTATNÍCH TERAPIÍ ČI UZDRAVUJÍCÍCH POSTUPŮ - SYNERGIE.

Přeju všem, aby si mohli dovolit ochutnat samostatně či v kombinace radost z výsledků tohoto procesu, jako se to poštěstilo tisícům lidí v uplnyulých letech na celém světě.

Bez ohledu nato, jakým způsobem nemoc vznikla a jaké poučení si z ní kdo máme odnést a přijmout okolnosti z ní vyplývající, máme v rukou technologii, která nám pomůže i ty nejtěžší životní zkušenosti zvládat lépe a nestát se "jen pouhou obětí nemoci". Můžeme se aktivněji zapojit do svého života a přijmout sami sebe s radostí a láskou.

Více zde