ALTAŇANÉ PODZIMNÍ SETKÁNÍ

26.05.2023

ALTAŇANÉ - PODZIMNÍ SETKÁNÍ 
V ČESKÉM LESE
20. - 24. ZÁŘÍ 2023

AKTIVNÍ ČTYŘDENNÍ SEMINÁŘ

Je určen pro ty z vás, kteří se cítí na cestě k vědomému žití. 


Co to je ?

To je, že stále více a více zodpovídám za své myšlení a tudíž i emoční svět a takto jsem schopen měnit i svou fyzickou realitu. Například měnit ne-moc ve zdraví. 


Jak se to dělá ? 

Ke změně reality nepoužíváme zaklínadla, zaříkávání, věstby ani jiné magické postupy. Jedná se o zcela vědomé použití naší mysli. Která se dá použít konstruktivně - tvůrčím způsobem a nebo destruktivně - demoličním způsobem. Tj. udržováním starých modelů mysli, kódů lidstva, kódů rodu, rodiny, školy, médií a sousedů :-) Tihle všichni se podíleli na mém nastavení. Na programování mé mysli. Nabízí se tedy otázka, kdo jsem já. 


Kdo je JÁ ?

Tuhle vědomost lidé po dlouhá léta hledají. A jen některým se to zdaří, tak, že se jim otevře. Většinou vývojem duše, karmickým procesem. Různě se tomu říkává. JAK JE TO MOŽNÉ DNES? Zábavnou formou, cvičením, dechovými technikami, meditacemi, pobytem v přírodě, laděním mozkových hemisfér či vědomou přípravou jídel či očisty se učíme nebo jen probouzíme svoje zapomenuté schopnosti OPRAVY NAŠEHO GENOMU. Restartu našich buněk, cév, orgánů. 

Pomocí těchto a dalších způsobů dovolíme své mysli O - POUŠTĚT starý formát světa. Ten už v nás žije jen jako "mája" - iluze dle východních tradic. Ale ještě nás občas překvapí svou silou. Většinou v nečekaném momentě, že ano. Tyto různé iluze jsou leckdy hluboce zakořeněné. Síla skupiny, kolektivu stejně laděných bytostí umožní mimořádně zesílit procesy změny. Uvolnění. Puštění. A tím určitého osvobození. 


Synergie skupiny

Změny, které jsou často pro jednotlivce v rámci on-line formy u počítače zcela NEDOSTUPNÉ, se ve skupině zesilují mnohonásobně. Nějaký matematik by to mohl vyjádřit exponencionální křivkou čili řadou 1,2,8,16,32,64,128.... a tak dále do nekonečna. Je to tedy velmi strmý růst, který je matematicky vypočitatelný. 

U synergie živých kvantových bytostí, jakými je například současný člověk, je tato křivka nárůstu okamžitá, strmá a nevypočitatelná. V tomhle je matematika břídil :-) To je "opravdová škola života". Proto je kolektiv živých bytostí často NENAHRADITELNOU složkou transformačních jevů. 


Živé muzicírování

Na řadu přichází muzika, pohyb, rytmus, obouhemisférové centrování, které naše tělíčka velmi jednoduše a přitom účinně vytváří. To vše opět vede ke KVANTOVÉMU BODU "NULA". Což je střed v pomyslné dualitě našeho života. Sladění mezi energií MOZKU a SRDCE. Dnes se tomu říká 

KOHERENCE


Pomocí odkazu níže se přeneseš k podrobnějším informacím o celém semináři. Pokud se rozhodneš se k nám přidat, nabízíme ti ještě možnost ušetřit pár korunek jako členovi Klubu ALTAŇANÉ. Ten je zpoplatněn ve třech časových pásmech (měsíc, 6 měsíců, 12 měsíců), AVŠAK výhody členství můžeš využít jednak pro slevy na semináře Centra Altán a také na zboží, které v Centru Altán nabízíme. To nestačí. V členské sekci najdeš výukovou část s možnostmi napojení se na metodiku tradiční čínské medicíny, na různá cvičení, přípravu výživy, možnosti vědomé očisty a mnoho dalších poznatků, které jsem já či Aury vyzkoušeli na vlastní kůži.