2020 CELOSVĚTOVÁ ZMĚNA

16.03.2020

Milí přátelé, člověče,

předkládám možnost pohledu na změnu, která nyní provází lidstvo, tedy rozšíření viru, který přišel z daleka, ale chce se nám ukázat všude .....


Co můžeme dělat?

Klidná mysl, klidné tělo, zodpovědnost.

Denně jsme bombardování strachem, příkazy, zákazy, zkomolenými zprávami a dalšími ataky společnosti, do které patříme. Ano, je tu hrozba, lidé začínají přeměňovat svou vibraci.

Někteří se shlukují a hledají odpovědi, jiní prchají na chaty, jiní v panice skupují všechny potraviny.

Je nanejvýš vhodné svou mysl přestat živit těmito vibracemi. Už ani sledování informací od vlády ČR není zrovna tím nejhojivějším procesem - i zde je chaos.


VĚDOMĚ VYTVÁŘEJ SVOU REALITU. TVOŘÍŠ SVŮJ OSUD. NENECH SE SYTIT NÍZKOVIBRAČNÍMI VIBRACEMI A PAVLAČOVÝMI POVÍDAČKAMI. KDYŽ BUDEŠ OPRAVDU POTŘEBOVAT INFORMACI, ROZDÝCHEJ SE A NECH SE VÉST SRDCEM :-)


I Tebe čeká ROZHODOVÁNÍ DLE VLASTNÍHO SELSKÉHO ROZUMU. To jest mír a klid mysli. Koncentrace na SAMA SEBE, svou rodinu, bližní... Možnost se konečně věnovat tomu nejdůležitějšímu - vlastnímu duchovnímu růstu. To je ZODPOVĚDNOST.

Je nanejvýš DŮLEŽITÉ UKLIDNIT SVOU MYSL. Každodenní vycházky do přírody, obzvlášť očistný je pobyt u vodních toků, které napomáhají "odtéct" náplavu informací, které Tě mohou drtit, omezovat, šokovat, znechucovat.

Pobyt venku navíc přináší zlepšení funkce plic, které jsou nyní namáhané hlavně smutkem, depresí, celkovým stažením. Právě z toho, co si kdo stáhne k sobě za informace. V přírodě je můžeš velmi dobře odpojit, můžete popoběhnout, křičet, koukat do slunce, nechat se ofoukávat jarním větrem. To je velmi vhodné pro Tvoje KLIDNÉ TĚLO.

a hlavně udržuj svou MYSL VESELOU. S úsměvem jde všechno radostněji. To se líbí všem buňkám i přátelským virům, bakteriím a plísním v těle. A to opět můžeš zařídit jen TY OSOBNĚ.


Zvyšování imunity.

To považuji za základní proces celého našeho života. Neboť na této planetě musíme denně čelit mnoha stovkám "zvířátek", nazýváme si je parazity. Viry, bakterie, plísně, a pak také kovy, "sajrajt" z průmyslu, potravin, dopravy. K tomu základní výzvy, jako jsou chlad, horko, vlhko, sucho.

A moderní oblíbený STRES, SHON, HEKTIKA, TLAK NA PILU, NA CÍL, PERFEKTNĚ ODVEDENÁ PRÁCE, BEZCHYBNÝ PROCES, DŮLEŽITOST SVÉ PRACOVNÍ ČI SPOLEČENSKÉ POZICE, FUNKCE...Asi stačí, že? Ale tohle Tvoje tělo nezajímá. Tvoje tělíčko je velmi inteligentní systém, který se naučil prosperovat ve velmi rozličných podmínkách - to znají hlavně cestovatelé.

O svou imunitu je třeba pečovat , jako božská příroda pečuje o své dětičky.

Na první místo řadím cvičení.

Qi Gong, Tai Chi, Joga, Oshovy meditace, aerobní cvičení, řízený dech....

Kromě klidu uvnitř a cvičení pomáhá STRAVA, která je vyvážená a pestrá bez přejídání se.


Zkus zařadit:

  • naklíčená semínka - mungo, jetel, řeřicha, ředkvička, alfa vojtěška
  • rybí tuk s jodem či aspoň bez něj, mořské řasy,
  • komplexní příjem minerálů - Mořská plazma Quinton


Zkus se vyhnout:

  • uzeninám,
  • vysoce průmyslově zpracovanými potravinám,
  • vysokému pracovnímu nasazení,
  • stresu


K posílení našeho fyzického i psychického zdraví jsou tu pro Tebe BYLINKY lépe jejich směsi.

Jak naše domácí, tak čínské, a dále dřevokazné výživové HOUBY, např. CORDYCEPS, REISHI, SHITAKE, HLÍVA, HERICIUM, PÔRNATKA, OŘÍŠ...

K první fázi jsou známy z Číny prozkoušené bylinné směsi, rovněž tak pro stadium zotavování a rekonvalescence.


Rozvinuté stadium patří do rukou odborníků a nemocnic.

Je jich spousta, stačí se poradit, napsat.

Dále výborným prostředkem jsou některé unikátní výrobky jako lékařský přístroj BEMER.

Jeho pomoc při budování imunity je obrovská.

Můžeš pracovat sama/sám doma pomocí STIMULACE AKUPUNKTURNÍCH BODŮ, které si můžeš mačkat či zahřívat PELYŇKOVOU MOXOU. Tyto techniky používaly čínští lékaři v nemocnicích při minulém epidemii SARS. Kromě toho na chodbách hořely čadivé moxy jako pochodně a svým kouřem dezinfikovaly prostory nemocnic.


K TOMU JEŠTĚ DODÁVÁM:

Všechny květiny, potraviny, či jakékoli přírodní látky jsou napájeny ze Slunce a Země.

To jsou naši rodiče v širším významu.

Proto si každý den najdi čas, kdy se budeš napájet také.

Chemie stvořená člověkem v laboratoři tyto vlastnosti nemá.


Přeju Ti KLID V DUŠI a ZDRAVÝ ÚSUDEK oproti jednání ve strachu a panice :-)