10 let Centra Altán

26.05.2023

Jak tohle všechno začalo ?

Když to dnes napočítám, tak se vám přátelé věnuju již 20 let. Od reflexní terapie, přes klasiku, masáže, které si má každý udělat, aby věděl, jak na člověka sáhnout. Pak příšel Dr Jonáš se svou specializací na detoxikaci informačními preparáty. Vyzkoušel jsem i Oberon coby jeden z prvních kvantových "analyzátorů". Působil jsem v Letňanech, na Harfě, pak několik let v Biskupcově ulici proti kinu Aero. a pak přišly výzvy. Chvíli na Jarově, rok U Vodárny na Žižkově, kde jsem působili s Denisou rok, než nám vypršela smlouva, v Mánesovce v prostorách domu rozhádané italské firmy, které dříve sloužily jako nevěstinec ruských pasáků. A pak zase přišel výlev na stropě a celá provozovna začala páchnout po odpadech. A bylo opět vystaráno...

Zkrátka jsme tenkráte opět hledali další útočiště.... A jak takhle brouzdám po Žižkově, který v té době ještě nebyl plný ciziny a naplavenin, na ulici se dalo kdykoli zaparkovat, neboť české rodiny, ani množící se Rusové neměli víc než jedno auto (což dnes již není pravda, a to tady přibyly další naplaveniny z východu, které si parkují zdarma, kde chtějí, že ano). Tak v této klidné ulici, kousek pod Florou, byla v jednom přízemním okně tak divně zastrčená cedulka, že ji každý mohl přehlédnout. Ale na mě vykoukla. 

Když jsme byly majitelem přizváni na prohlídku, tak nás zaujal nejdříve dvorek, který nám absolutně učaroval. V tom městském chumlu, stresu, houkání, vrtání a povykování různých "entit" to tady vypadalo jako v ráji. Žádné odpadky od nevědomých "ovčanů" ani exkrementy po pejscích, jako všude v tomto městě. 

Inu, zkrátka zázrak. 

A my začali "budovat". Pro tu budoucnost. Nářadí nějaké bylo, ale celý prostor byl prázdný, syrový, a já už měl vyzkoušeno po několika letech "vylepšování" interiérů, že to chce dřevo. Tak přišli na řadu moje oblíbené hranoly a palubky. Kutali jsme venku i uvnitř. Nebylo času nazbyt, neboť klientela čekala, kam je příští týden pozveme. A tak jsme si dali takový "svaťák", kdy jsme vytvořili první zázemí. 

Kdo si pamatuje, tak venku bylo jen pár chroští a vzrostlý jeřáb. Postupně se ze dvorka vytvářela džungle, která ho sice dodnes trochu ztmavuje, ale také filtruje prach města, vyrábí nezbytný kyslík a chrání v létě od asfaltových veder. 

Kytiček přibývá každým rokem, ale teď je již naplněno v každém rohu.... již jen pár drobnůstek do hrnků, jako muškáty či vděčné voskovky a letos je plno :-)


Koho jste mohli potkat ?

Tak určitě to nebyli žádné slavné VIPersony z médií, ale kolegové, kteří měli a mají zájem o svou činnost a taky zájem o vás či tebe. To je vždy předpokladem pro dobrou komunikaci, spoupráci. A i přes různé neshody se dařilo a dodnes daří tohle kredo naplňovat. Prostor pro léčbu či hledání a obnovení řádu v naše životě, těle, psychice má být také vibračně k tomu uzpůsoben, naladěn. 

Vzpomenu proto Denisku, Martina, Jardu, Danču, Honzu, Ting, Helču, Alenu, Třezalku a její děcka - Jasmínu a tři sourozence a vnučku Violku. Objevil se také Zdeněk, občas někdo z přátel si zavítal vytvořit nějaký rituál či seminář. A dnes je mou největší oporou Blaženka, sanjásinským jménem AURY

Dnes je tomu deset let, kdy započalo zdejší Altánské "turné" za vaším zdravím, hledání pohody, a také k těm zázračným uzdravením, které jste si přivodili sami, s naší pomocí, s naším průvodcovstím. 

Je dobré si připomenout, že Altán v Zahradě, dnes přejmenovaný na Centrum Altán má ambice k tomu být energetickým místem, které tvojí auru, biopole a tím i fyzické buňky posílil, a posunul do úrovně samoléčby, hojivé úrovně. A na tom tady neustále pracujeme. Společně s vámi, s tebou. Jde o kvantové pole, kterým jsme my i ty i vy. Synergie, tedy zesilení tohoto pole je o to větší, o co každá strana přináší více OTEVŘENÍ SE, ZBAVOVÁNÍ SE NÁNOSŮ KOLEKTIVNÍHO NEVĚDOMÍ, tj. pole plného negativních informací a také SVÝCH OSOBNÍCH PŘÍNOSŮ ZE SVÉHO RODU. 

Tohle vše se tady v Altánu přetřásá denodenně a to vše je třeba někam odnést. To jsem chtěl sdělit, abyste všichni chápali, co je to vlastně ta celostní a kvantová "práce" nebo "provázení". Není to šarlatánství, jak to rádi nazývají kluci z médií, ani žádné sektaření, vzývání bohů či guruů. Jsou to poctivá léta studií - každého z nás - a ty nadále pokračují. Jako postagraduál, školení, sledování nových způsobů pomoci, samozřejmě duchovní práce, meditace, častý pobyt v přírodě, zdravá výživa, očista, izolace od zbytečných dravých informací naší politické scény a dalších kašpařin. 

Tohle všechno je naše úloha v projektu, který jsem tady z přáteli před deseti lety rozběhnul. Není to o naší sebechvále, ale o pochopení, že takovýmto procesem procházeli i v minulosti všichni ti, kteří měli podobné poslání. Službu druhému. A radost ze změn, které přicházely :-) .

Přeju vám i nám, aby jsme si vzájemně trénovali tuto synergii, tedy zesílení ozdravných procesů, abychom se naše emoční, energetické, mentální, astrální, duchovní, fyzické projevy jen a jen zlepšovali. Abychom se radovali z toho, že jsme v sobě objevili zázrak 

ŽÍT VĚDOMÝ ŽIVOT


Je dobrým zvykem při takovýchto kulatinách udělat pořádnou oslavu s předáváním darů, a napadlo mě, abych tě ponouknul k sepsání krátké, upřímné zpovědi o tom, co tě přivedlo do Altánu, jestli na tebe byli hodní, zda se odehrály v tvém zdraví a životě očekávané změny a hlavně, jak si SÁM K TOMU PŘISPĚL/A AKTIVNĚ. To je velmi důležitá motivace pro další a další duše, které hledají své nitro, svůj smysl života teď a tady.

Příspěvky zašli na info@medicinman.info a já s tvým dovolením příspěvek vložím na TABULI SPOLEČNÉ CESTY, která zůstane součástí těchto stránek :-) 

Za Centrum Altán mě napadlo vytvořit takový kvíz s dotazy, za jejíchž správné odpovědi se budou ROZDÁVAT DÁRKY. 

Otázky jsou tři, dárky od Centra Altán jsou také tři. Tedy vše je připraveno k řádnému "losování" :-))) Kdo uhodne všechny tři otázky, je zařazen do Blážina losovacího klobouku.

1. otázka: Napiš aspoň jednu další proceduru, metodu či cestu pomoci, kromě tradiční čínské medicíny, kterou v Centru Altán používáme.

2. otázka: Může se Tuina technika kombinovat s moxováním?

3. otázka: Lze konzultovat zdravotní a psychický stav pomocí kvantového přístroje Healy?


Odpověďi na všechny tři otázky napiš do našeho emailu: Info@medicinman.info. Jako předmět emailu napiš ODPOVĚDI K VÝROČÍ ALTÁNU.

Formy odpovědi můžou být tyto:

1/ANO nebo 1/NE, 2/ANO nebo 2/NE a 3/ANO nebo 3/NE

Emaily se všemi třema správnými odpověďmi putují do "osudí" - klobouku. Z něj v pondělí večer 13.6. ve 20.00 vytáhneme tři náhodné šťastlivce v živém vstupu na You Tube, tzv. Tvé Rouře.


Dárky - ceny jsou připraveny tři. 

Hlavní dárek: 10% snížení vstupného na seminář ALTAŇANÉ - PODZIMNÍ SETKÁNÍ. Vstupenka ja přenosná - pokud nechceš využít můžeš předat jinému. 

Střední dárek: 50% snížení vstupného na OSHO meditaci DÝCHÁNÍ DO ČAKER.

Drobný dárek: jednoměsíční členství v Klubu Altaˇˇňanů. Opět dárek můžeš někomu předat dále, pokud jej nevyužiješ. 

Dárky si poté můžeme předat osobně nebo elektronicky.