top of page

řízená očista

Je mnoho důvodů proč se čistit. Není dobré se domnívat, že tělo je schopné při všech zátěžích z vnějších zdrojů prostřednictvím svého byť dokonalého metabolismu vše odstranit tak, že v něm nezůstávají rezidua, metabolity, usazeniny, jedy...

 

V každé době je něco, co naše tělo zvládá lépe a co nikoli.

Asi je faktem, že v dřívějších dobách spolykali běžní lidé mnohem méně pokrmů, ale kvalitativně výživnějších. Dnes tomu je zřejmě naopak, co myslíš? Kvantita předčila ve všech směrech kvalitu. Ve výživě naprosto. Tedy výkrmu je nadbytek, ale bez patřičné hodnoty. 

Co s tím? Co tě napadá? 

Ano, zlepšit příjem výživných látek, tzv. potravin, jídel, ale kde je vzít. To už je na každém z nás. Komunitní pěstitelé, rodinné farmy, sedláci... můžeš se zapojit i sám a zkusit si najít plácek, kde si vypěstuješ trochu bazalky, mrkve, koriandru.... 

A jak dostat z těla to, co tam nepatří, co dělá v tvém těle neplechu, ne-moci, bolesti, únavu, špatnou náladu, vztek....?

Ano, je možnost. ŘÍZENOU OČISTOU, neboli pro obdivovatele cizáckých slov - kontrolovanou detoxikaci. 

Co mám na mysli, když říkám metabolity, jedy, toxiny?

Těžké kovy, kyselé usazeniny, plísně z antibiotik, pesticidy z polí.... nemá cenu se strašit hned na začátku. Níže najdeš tématické okruhy čistění.  

těžké kovy

Více
RTUŤ

kyselé usazeniny

soli

Více
Hranolky
bottom of page