ISOPOGON

Pokud jsem aspoň trochu vědomý (a to dnes je již hodně lidí), mám schopnost sebereflexe. Například, když mám PLNOU HLAVU INFORMACÍ a chybí mi PROPOJENÍ MEZI ROZUMEM A SRDCEM. To může navenek vypadat jako AROGANTNÍ JEDINEC (pozor, to není psychopat, jak znáte z politického či mocenského okruhu :-) ). Bývá to spíše člověk s VELKÝM EGEM. Tito se rekrutují z řad "společensky - profesního tlaku" - politik, právník, všemocný podnikatel - zkrátka člověků, kteří zaměstnávají pouze mysl, na CITY A POCITY JAKSI NEMAJÍ ČAS. To je přece jen pro "baby a děti". Jsou to často "MENTÁLNÍ SILÁCI". Ovšem nebojme - každý z nás trochu arogance v sobě má. Vychází z egoistické výchovy středověku. Patriarchálního, mužského světa, kde je základem kritika, hodnocení, já - DOKONALOST, okolí - HLUPÁCI. K tomu se přidružuje MANIPULACE, potřeba ABSOLUTNÍ KONTROLY, ABSENCE TOLERANCE, TVRDOHLAVOST, ale jistě také HOUŽEVNATOST. V podstatě známky běžného šéfa firmy - ovšem kdo s ním má vydržet.

Jedna z možností je tohoto CHAMTIVÉHO NEZASTUPITELNÉHO CHYTRÁKA, který nikdy neudělá chybu, obejít, což je často výpověď z práce, nebo..... Nebo zkusit měnit sám sebe. Takto lze nepřímo ovlivnit svůj hologram a po té často velmi rychle okolí změní chování ke mně. K čemuž ti dopomáhej Bůh a ISOPOGON :-).

.


.

Toužíš-li po tom získat schopnost POUČENÍ SE Z VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ, SOUCITU, vybalancovat mozkové hemisféry, otevírat také INTUICI, SRDCE...

Používá se úspěšně u lidí s DOMINUJÍCÍM INTELEKTEM.

Se srdcem je spojena dlouhodobá paměť. K ní patří také poučení z minulých životních lekcí, obnovení zapomenutých schopností. Výrazná schopnost se lépe učit (před zkouškou, jazyky, zpřístupňují se informace z kolektivního i mého nevědomí, z tzv. inkarnací).

Velmi vhodná esence pro TVRDOHLAVÉ DĚTI.

Z tělesných projevů může pomoci u potíží s mozkovými funkcemi (Alzheimer, ztráta paměti...), dále u sklerotických procesů, revmatu, artritidy....

Sluchové obtíže jsou další možností aplikace.

A velmi důležité: CHRÁPÁNÍ....seš-li chrápající manažer s tvrdostí na srdci a přebujelými mentálními schopnostmi, seš postrachem všech zaměstnanců i rodiny, máš náběh na autodestrukci svého srdečního svalu, možná uvažuj o "kapání" této esence.

Isopogon se často kombinuje ve směsích pro lepší nenásilné pravohemisférové učení, tím zlepšení paměti bez drilování, uvolnění vlastností superšéfa... s dalšími květovými esencemi (Jacaranda, Paw-Paw, Bush Fuchsia...).

Zkus a ucítíš :-)

...srdce je spojováno se SOUCITEM a dlouhodobou PAMĚTÍ...