HEALY

léčitel, pomocník, kvantový zázrak ?

Přátelé. Před časem jsme v Altánu rozšířili své působení také o zdravotnické přístroje, jako je Bemer a Healy. Mají svá opodstatnění při obnovování našeho zdraví. Proto je čas, abychom jim také dali prostor. 

Dnes je to o HEALY

Jde o kvantového pomocníka, pro kterého nehraje čas a prostor roli. Tzn., že je schopen/a zasahovat v časoprostoru i jinam než si naše lineární mysl umí představit. 

Jeho či její hlavní předností je široký záběr v tvém životě - od bolestivých procesů, přes spánkové zvláštnosti, pomoc při fitnes programu, cvičení, podporu jednotlivých orgánů, tkání, systémových celků, akupunkturních drah až po pomoc při učení, studování, a hlavně psychickou pohodu obecně. 

To není málo, že?

A hlavně - přístroj je schopen analyzovat, které programy jsou právě aktuální pro tebe či druhého. Jedničkou Healy je analýza AURY a její následné ladění. Další předností je snadná přenositelnost a ovládání. 

Německý výrobce v čele s autorem Markusem Schmiekem si dal záležet jak na funkčnosti, tak na designu přístroje. 

Pomáhat můžeš jak sobě, tak okolí, včetně zvířecích přátel, květin, lze i dolaďovat prostory, výrobky, vytvářet informační preparáty pro potřebu vyladění těla - ducha - psyché. 

Obzvlášť v současné době, kdy je třeba vnitřní pevnosti, statečnosti a zdravého úsudku, který nám pomáhá se orientovat ve změti nízkých emocí, vášní, změtí informací ze všech druhů médií, politických manipulantů či od sousedů a v našich organismech vzniká CHAOS. Disharmonie. A naše bytosti potřebují UKLIDNIT, UKOTVIT.....

Dalším bonusem je, že pokud přístroj zakoupíš, dostaváš k němu od nás zdarma školení, což není standardem firmy Healy. K tomu velkou potenci a know skupiny Helay, která se stále rozvíjí a rozšiřuje své zkušenosti.

A nyní právě probíhá jedna ze speiálních akcí HEALY: Výrazné slevy při zakoupení sestav. Sada či sestava programů včetně přístroje je za cenu sestavy jednodušší. ZDE PŘIKLÁDÁM ODKAZ, pod kterým najdeš eshop se slevami výrobce. V případě tvého zájmu doporučujeme se spojit napřed s námi - dáme ti návod jak na to :-).

DO KONCE BŘEZNA VELKÁ PŘÍLEŽITOST PŘITÁHNOUT SI HEALY DO ŽIVOTA VÝRAZNĚ LEVNĚJI. VÍCE INFO TADY: