top of page

duhová masáž - aromatická

hýčkání prsty hudebníka...mňam

Oblast ošetření: chodidla, ruce a záda.

Uvolnění uvízlých emocí, duševních procesů, nadměrné mentální aktivity, stresu a dalších jemněhmotných zátěží současného velmi dynamického až chaotického světa :-)

90-100 min

1500 Kč

masáž olejová 3.jpg

něco více masáži

Tohle je opravdu voňavá lahůdka. Působím přímo na kůži i ve vzduchu, kde se koncentruje větší množství aroma esencí, než při ostatních masážích či metodách. Je proto dobré vědět, že nejsem alergik, aby tyto léčivé esence neměly nakonec efekt dráždění imunitního systému, který je v disharmonii.

Éterické oleje mají schopnost přeměňovat pachy či rozličné patogeny z prostoru. To příspívá k posílení imunitního systému, k prohloubení aktivity plic, srdce i dalších orgánů.

Působím na chodidlech a na zádech. Doteky jsou velmi jemné, až "peříčkové". O to hlubší je efekt na psychice, emoční oblasti, skrytých traumatech v podvědomí. Probouzí pocity sebelásky, sebeochrany. Navozuje pocit, že jsem tady ve správný čas a na správném místě. A to je velmi důležité pro celkový rozvoj jak duše, tak osobnosti. 

I tady, jako u ostatních masáží, používám aroma esence extra třídy..

Jak masáž probíhá?

Esenciální oleje v kombinaci se základními oleji se nanáší ve vrstvách speciálními pohyby. Postup je velmi volný až pomalý. Jde o mimořádný bezčasový zážitek. Z toho můžou čerpat nejen svalové skupiny, šlachy, kůže, plíce či bazální metabolismus, ale hlavně nervová soustava a s ní svázaná psychická stránka bytosti.

Proto je obzvlášť po tomto zážitku si nechat prostor a čas jen pro sebe. Okamžitý start do další práce, honička za výkonem může celému organismu vytvořit nepříjemný stres. A to přece nechceme, že ano? :-)

Těším se na setkání, kdy si mohu tuto lahůdku vychutnat s vámi či s tebou :-)

bottom of page