top of page
logo AURA SYTÉM.ČR

aury bláža

co mě oslovuje, čím se realizuju

zakladatelka AURA systému ČR

osobní koučka

facilitatorka OSHO MEDITACÍ

občasná právnice

jsme vším

Frčím si to k večeru z práce a najednou se přede mnou rozprostírá krajina tak nádherná, s odstíny dosud nevídanými, ve světle slunka zapadajícího a blesk ! Jak jsem jen mohla zapomenout na svou duhu, lehkost bytí, tanec v trávě, lásku, která je tu samu pro sebe, ne pro vztah a povinnost. Děkuji. Děkuji. Děkuji matce přírodě, existenci, že mohu být součástí něčeho tak úchvatného.

 

 

S pokorou a upřímnou vděčností přijímám sebe, jako součást něčeho co nelze popsat slovy.  ❤.

A nyní si to můžu dovolit i napsat. Ale k tomu jsem si musela dojít krůček po krůčku ....

zkušenosti, cesty, studia

Vystudovala jsem právo a jako právník se živila do chvíle,  od kdy je mi dáno projít prostřednictvím prožitků transformace do reality celku. Někdo tomu říká probuzení, někdo si prostě připustí, že je to tak, jak je.

A tak prožívám sebe skrz přechod do páté dimenze a vnímám život z pohledu více realit.

Posunout hranice k celku je cesta každého z nás. V této převratné době máme jedinečnou příležitost si vyzkoušet mnohé, co nám doposud nebylo umožněno. Přiblížit se ke své podstatě, projít  probuzení a nalézt v sobě šťastnou a spokojenou bytost. To je ten úkol. Není jednoduché se na takovou cestu vydat. Přesto vnímáme, že nám to přísluší.

Neboť i mne provází jiní, je mým posláním učit a doprovázet ty, kteří se vydali stejným směrem. 

Jak se zbavit negativních postojů, přestat se trápit nemocí, být v lásce k sobě i druhým, žít báječný a spokojený život. .

 

Ti kteří pochopí, že sami jsou tvůrci svého světa, se mohou prolnout do reality, která jim to umožní. Vnímáme - li svět z pohledu celku, jsme jednoduše šťastní. 

 Pojďme tedy pomocí "kouzel" otevřít cestu poznání.

bottom of page