
30.11. od 18.00 v pražské Městské knihovně je připraven slavnostní koncert k výročí Karla Hašlera, doporučuji jako příjemný zážitek s muzikou, která je v nás od narození zakořeněna. Vstupné 30 korun českých :-)
Dne 31.10. mezi 11.00 a 14.00 proběhne DRUHÁ část muzikoterapeutického bienále věnovaného obzvláště těm, kteří mají rádi staropražské písničky.
Jelikož muzika, tanec a zpěv dokážou sjednotit naše dezintegrované mozkové i srdeční hemisféry cukrem, shonem, lepkem, alkoholem, neustálými touhami a mnohými dalšími výmysly naší hlavy, přijďte okusit terapie z jiné stránky - pohybem, radostným zpěvem, poslechem dobré muziky.
KDE? Toto vše můžete zažít ve Svatováclavské vinici před Villou Richter 31.10. t.r. mezi 11. a 15. hodinou. V průběhu léčby proběhne odhalení sochy písničkáře, baviče, vlastence a hudebního terapeuta Karla Hašlera, jenž by tento den oslavil 130 let života. Mám tu čest se tohoto žážitku zúčastnit s Vámi. Vstupné zdarma :-) :-) :-)
Přeju strhující zážitek a dobrou léčbu :-)
Jiří Hötzel
jirihotzel (makrela) seznam.cz
Praha 3, nám. J. z Poděbrad775 990 941
Vytvořeno službou Webnode